Loading Sündmused

Valgest valgesse. Luulest lugudeni

L, 25. november, 2023 - 17:00 - 18:30
Plakat valgest valgesse - 2023 merega

“Luulest lugudeni” on rännak lapsepõlvest tänasesse hetke. Juttu tuleb inimestest, kes on meid mõjutanud. Eluraskustest, kaotustest ja eneseotsingutest. Sellest, mis inspireerib – loodus, seljakotirännakud, teatrimaailm, päris elu ja inimesed. Räägime uskumatuna näivaid lugusid, kuidas väljaantud sõnad hakkavad elama oma elu ja jõuavad omal ajal ringiga tagasi. Lugude vahele loeme enda kirjutatud luulet ja tekste.”

Lauri Räpp on kirjanik, maailmarändur, tekstilooja ja laulusõnade autor. Tema sulest on ilmunud viis raamatut, viimane oli luulekogu “Lihtsate asjade tähtsus”. Lisaks on ta kirjutanud lastenäidendi,  hulgaliselt kolumne ja artikleid. “Minu inspiratsiooniks on elu kogu oma ilus ja valus, inimesed selle keskel koos oma lugudega ja loodus, mis mind ümbritseb nii armsal kodumaal kui maailma teisel serval.”

Anne-Mai Tevahi on näitleja ja luuletaja. Tema sulest on ilmunud kaks luulekogu “Puudutatav” ja “Ma hingan su Armastust”. „Mind inspireerib loodus. Aastaajad, õhtud, hommikud. Neis on peidus nii palju, kui ainult osata vaadata ja tunnetada“. Ta on astunud üles erinevatel eesti lavadel väga mitmekülgsetes rollides. “Need teatri lavalauad, kus ma olen, on minu taevas”. Lisaks annab ta avaliku esinemise ja draamatunde nii noortele kui ka täiskasvanutele.

Ele Millistfer on laulja muusikaliartist, laulukirjutaja, vokaalpedagoog ja kontsertmeister. Ta armastab head muusikat ega piira seda mingi žanriga. Talle meeldib nii kuulata kui kai se teha erinevates stiilides muusikat. Tema loomingut on nimetatud heakõlaliseks muusikali mõjutustega jazziks või vaimseks muusikaks.

Kontsert toimub looduskeskuse Hiiumaa Kivimite Õppehoones (Soera Talumuuseumi)
Pileti saab osta eelnevalt Palade looduskeskusest või enne kontserti.

Aeg
L, 25. november, 2023 - 17:00 - 18:30


Hind
10€

 

Korraldaja
Palade Loodushariduskeskus

Asukoht

Palade Loodushariduskeskus
Palade, Hiiumaa Eesti + Google Map
Külasta veebilehte