Kohalikud teenused

https://hiiumaa.ee/wp-content/uploads/2022/05/Teenused-Hiiumaal.jpg

Hiiumaal on üks linn, kaks alevikku ja 182 küla. Püsielanikke on 9 400, suviti kergitavad suvehiidlased rahvaarvu vähemalt poole võrra. Aasta jooksul käib saarel üle saja tuhande külalise ja kuidagimoodi saavad kõik nende soovid ja vajadused rahuldatud.

Arusaadavalt ei suuda kümne tuhande põlisasukaga kogukond pakkuda kümme korda suuremale turistidehordile suurlinnaga võrreldavat teenustemajandust, aga hädavajalik on olemas ja pisut rohkemgi – saab ka juukseid pügada või räpased riided puhtaks pesta lasta.

Kui külalisele kosmoseraketti ehitada või plastilist näokirurgiat parasjagu teha ei suuda, siis hea mõne hea sõna ütleb hiidlane hädalisele ikka ja kui vaja, puhub haige koha peale ka.

Filtreeri teenuseid

Populaarsed teenused:

Populaarsed teenused

Populaarsed teenused
  • Raamatukogu
  • Juuksur
  • Pesumaja

Vali teenuse tüüp

Teenused

Teenused

Otsi teenuseid

Otsing

Otsing

Tühista filtrid

Dagen Haus külalistemaja õdusas kaminasaalis saab aastaringselt korraldada sündmusi ja seminare.

Kaminasaal on sisustatud kuue laua ja 28 tooliga. Vastavalt sündmuse/seminari iseloomule saab lauad tõsta kas U-kujuliselt, ühes pikas rivis või hajutatult.

Erinevate lahenduste puhul mahutab saal laudade taha istuma kuni 30 inimest.

Saalis on mõnus diivani- ja laste nurk.

Talvel lisab soojust ja hubasust ruumi elav tuli, mis praksub kaminas.

Saali rendime enamasti koos majutusega (ööbima mahub mugavalt 16-18 inimest). Kasutada saab täisvarustusega kööki, kaminasaali kõrval asuvat saunatuba ja sauna.

Majas on kiire WiFi ühendus. Saadaval on ka seminaritehnika: ekraan, dataprojektor, pabertahvel.

Külalistemaja õueala moodustab suur Orjaku Mõisapark ja suveterass, kus saab korraldada väliüritusi/koolitusi.

Orjaku +372 5182555 dagen@dagen.ee
Soovitame

Koosoleku või koolituse korraldamiseks on valgusküllane ja kaasaegne seminariruum, mis mahutab mugavalt nõupidamis stiilis kuni 10  ja klassiruumi stiilis kuni 15 inimest.

Kasutamiseks on 86″ puutetundlik videokonverentsi võimekusega teler, dataprojektor ja pabertahvel.

Info ja broneerimine: https://hiiumaaarenduskeskus.ee/arenduskeskus/seminariruum/

Vabrikuväljak 1, Kärdla 58864454 arenduskeskus@hiiumaa.ee
Soovitame

Pakume aastaringselt ürituste korraldamiseks saali, mis on kolmest ilmakaarest justkui loodusele avatud. Klaasseintega saalis on tunne nagu oleksid õues iidsete mändide all, kuid samas kaitstud kõikide ilmaolude korral.

Saalil on klaasist seinad, kõrge lagi, betoonpõrand ja minimalistlik sisekujundus, mida saab kohandada erinevate ürituste stiiliga. Saal on köetav ka talvel ning hubasust lisab suur kamin kõrvalruumis.

Saali rendime reeglina koos majutusega. Kogu maja on teie päralt ja mahutab kuni 20 inimest. Kuna meie maja on populaarne joogalaagrite korraldamise koht, siis koostöös The Yoga Island perega pakume ette tellimisel joogatunde, akrojooga töötube, tai massaaži ja joogatarvikute renti (matid, plokid, pleedid jne.)

Seminaritehnikast on saadaval pabertahvel, ekraan ja dataprojektor.

Saali suurus on 60 m2 ja ilma tavapärase mööblita mahub saali max 50 inimest püstijalaüritusena, ümmarguste laudade taha istuma 20-30 inimest, joogatundi mattidele kuni 20 inimest.

Meil on suur õueala ja suveterass, kus saab korraldada ka kontserte.

Ristna/Hirmuste teerist +37256674008 info@hobekala.ee
Soovitame

Tule korralda seminar, konverents, koosolek või motivatsioonipäev paradiisisaarel Hiiumaa, Elamuskeskuses Tuuletorn. Meil on siin Hiiumaa toit ja teistmoodi vaba aja veetmise võimalused.

Privaatne ja valgusküllane koosolekuruum Roostik mahutab 10 inimest. Sobib väikematele meeskondadele ja on sobilik kaugtöö tegemiseks.

Põnevama elamuse saamiseks võib sündmuse korraldada veealuses maailmas, kuhu mahub kuni 50 inimest.

Suured vastuvõtud ja konverentsid saab mugavalt läbi viia II korruse avaras ja valgusküllases näituste ruumis, kuhu mahub 80 inimest.

Mäe tänav 4, Käina alevik +37253053412 tuuletorn@hiiumaa.ee

Praeguse härrastemaja lasi ehitada aastail 1755–1760 krahvinna Ebba Margaretha Stenbock. 2016. aastal avati loss täies hiilguses peale renoveerimist.
Kui otsid tõeliselt erilist kohta seminari, koolituse või piduliku sündmuse jaoks või soovid suvekontorit või ajutist kontoritööpinda Hiiumaal, siis võiksid valida Suuremõisa lossi. Siin on olemas erineva suurusega saalid ja ruumid koos vajaliku inventari ja esitlustehnikaga.
Lisaks on majutusvõimalus ametikooli õpilaskodus ning mõnusat lõunat ja kohvipause pakub lossi kohvik-restoran. 
Võimalik on tellida giidiga ekskursioone lossis.
 
 

Lossi tee 3, Suuremõisa küla 3725158381 ingrid@hak.edu.ee

Hiiumaa Muuseumi Pika Maja saal on suurepärane koht kontsertide korraldamiseks, pidulike sündmuste  tähistamiseks ning seminaride ja koolituste läbiviimiseks.
Hiiumaa Muuseumi peahoone e. Pikk Maja on  ehitatud aastatel 1830- 40 Kärdla kalevivabriku direktorite majaks. Kaasaegse viimistluse ja varustusega ajaloolise hõnguga ruumid on meeldivaks vahelduseks tavapärastele seminariruumidele ja koosviibimisi on võimalik rikastada ekskursioonidega.

Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas on suur saal ning väiksem seminariruum.
Soovi korral aitame toitlustuse korraldamisel.

Vabrikuväljak 8, Kärdla linn +37258840140 +3724632091 info@hiiumaamuuseum.ee

Kauni mere kaldal, keset puutumatut loodust asuv hubane ja mõnus keskus on täis üllatusi ning rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. 
Kassari Puhkekeskus pakub suurepäraseid võimalusi nii suuremate seminaride ja konverentside kui väiksemate koosolekute korraldamiseks. Kohti on kuni 120 osalejale. Rahulikus miljöös on võimalik korraldada nii ühe- kui ka mitmepäevaseid üritusi, ühendades töö ja puhkuse.
 

PUHKEKESKUSE, Kassari küla 3724636146 info@hiiumaale.ee

Kärdla Kultuurikeskus pakub erinevaid ruume ürituste korraldamiseks:
Lavaga kontserdisaal – 156 istekohta, (kontserdi- ja teatrietendusteks, asutuse ürituseks)
Väikese lavaga kinosaal – 120 istekohta, (toolid kirjutusalustega, ekraan, väike lava) loengu, seminari, konverentsi, koolituse ja kontserdi  korraldamiseks)
Sammassaal treeningu, esitluse, loengu, näituse korraldamiseks
Näituseruum – näituse ja esitluse korraldamiseks
Õppeklass – koolituse, seminari, loengu läbiviimiseks (ümmargune seminarilaud, 12 istekohta)

Võimalik tellida toitlustamist.
Kärdla laululava – välisündmuste korraldamiseks

Rookopli tänav 18, Kärdla linn 37253003234 kultuur@hiiumaa.ee

Kõrgessaare Vaba Aja Keskuses on ürituste ja seminaride korraldamiseks mitmeid sobivaid ruume:
– spordisaal sporditegevusteks, koolitusteks, kontsertiteks;
– kammersaal kontsertite, koosviibimiste, loengute, koosolekute, seminaride või koolituste korraldamiseks;
– näitusesaal näituste ja esitluste korraldamiseks.

Lisaks on ka majutusvõimalus ning jõusaal.
Mõisapargis olev väike katusega lalululava on sobilik väliürituste korraldamiseks, katusealune mahutab kuni 100 inimest.
Küsi juurde lisainfot toitlustamise või vajamineva tehnika osas.

Tööstuse tee 25, Kõrgessaare alevik 3724693134 korgessaarevak@hiiumaa.ee
Soovitame

Tule maailma ilusaima vaatega kontorisse! Sind ootab soe tuba, vaikus, rahu ja imeline merevaade. Sinu kasutada on kiire internetiühendus, töölaud-tool, kuvar, kohvimasin ja kööginurk kergema eine valmistamiseks.

Kontoris on kuni 4 töökohta. Päeva hind 10€ in, üksinda kontoris 20€ päev, pikema kasutamise korral soodsam kokkuleppehind.
Lisaks on infomaja I korruse saalis võimalik läbi viia seminare-õppepäevi kuni 15-le osalisele. Vajadusel korraldame kohvipausi ja kerge lõunaeine ning rendime esitlustehnikat.

SADAMA KÜLAMAJA, Orjaku küla 3725244820 maeotsa@maaturism.ee

Parimad mõtted ja edasiviivad ideed sünnivad looduse keskel.

Korralda seminar/koosolek oma meeskonnale kontorist väljas Põhja Tooma talus. Meil on ruumi 30-le inimesele. Mõttetegevuse vaheajal kuuled linnulaulu ja merekohinat. Pärast pingelist tööpäeva saab nautida lõõgastavat sauna ja/või meeskonnamänge. Soovi korral aitame toitlustuse ja kohvipauside korraldamisega.

Ühenda töö ja puhkus ning tule üheks või mitmeks päevaks!

PÕHJA-TOOMA, Sääre küla 3725078477 pohjatooma@gmail.com

Palade Loodushariduskeskus on looduslikult ilusas kohas ja pakub ruume erinevate koosolekute ja seminaride pidamiseks. 
Seminaride vaheajal saad tutvuda erinevate näituste ja väljapanekutega.

Pikemal vaheajal võib külastada naabruses olevat Soera Talumuuseumi või tutvuda väljapanekuga Kivimite Maja muuseum-õppehoones.
Kokku on pakkuda kolm erinevat seminariruumi.

SOERA, Palade küla 37253422087 paladelhk@gmail.com

Oled teenusepakkuja?

Hea Hiiumaa ettevõtja, ootame siia lehele kõikide teenusepakkujate andmeid. Teenuste andmebaas on Hiiumaa ettevõtjatele ja ühendustele tasuta. Teenuse lisamiseks täida palun ankeet.

Hiiumaa.ee toimetus ei vastuta teenuste loetelus asuvate ettevõtete andmete õigsuse eest. Andmete õigsuse eest lasub vastutus ettevõttel või ühendusel. Oma märkused muudatuste ja/või ebatäpsete andmete kohta palume edastada aadressil hiiumaa@hiiumaa.ee.

slider prev slide slider next slide