Kohalikud teenused

https://hiiumaa.ee/wp-content/uploads/2022/05/Teenused-Hiiumaal.jpg

Hiiumaal on üks linn, kaks alevikku ja 182 küla. Püsielanikke on 9 400, suviti kergitavad suvehiidlased rahvaarvu vähemalt poole võrra. Aasta jooksul käib saarel üle saja tuhande külalise ja kuidagimoodi saavad kõik nende soovid ja vajadused rahuldatud.

Arusaadavalt ei suuda kümne tuhande põlisasukaga kogukond pakkuda kümme korda suuremale turistidehordile suurlinnaga võrreldavat teenustemajandust, aga hädavajalik on olemas ja pisut rohkemgi – saab ka juukseid pügada või räpased riided puhtaks pesta lasta.

Kui külalisele kosmoseraketti ehitada või plastilist näokirurgiat parasjagu teha ei suuda, siis hea mõne hea sõna ütleb hiidlane hädalisele ikka ja kui vaja, puhub haige koha peale ka.

Filtreeri teenuseid

Populaarsed teenused:

Populaarsed teenused

Populaarsed teenused
 • Raamatukogu
 • Juuksur
 • Pesumaja

Vali teenuse tüüp

Teenused

Teenused

Otsi teenuseid

Otsing

Otsing

Tühista filtrid

Vanade iluaedade uuendamine ja taastamine, pikaajaline järelhooldus, samuti kujundus- ja rajamistööd, muru niitmine, ilu- ning viljapuude ning ilu ning marjapõõsaste lõikus, hekkide pügamine.

Niidi talu, Viilupi küla 58655520 virgetreiman@gmail.com

Pakume aastaringselt koduseid maitseid, rõhutades Eesti kööki, traditsioone ja armastust. Alustasime kui väike sadamakohvik, kuid 20 aasta jooksul oleme kasvanud usaldusväärseks toitlustuspartneriks Hiiumaal, pakkudes hõrgutavaid koduseid roogasid ja erilisi käsitsi tehtud küpsetisi.

Meie köök peidab endas metsamarjadest tehtud hõrke moose ja meisterlikult valmistatud liharoogasid, mis kõik on valminud kohalikest, värsketest koostisosadest.

Teeme katte koju, kontorisse või metsa piknikuna.

Taavi, Emmaste küla +3725182211 info@housecatering.ee
 • Juuksuriteenus
 • Aroomimassaaž
 • Peamassaaž
 • Energeetiline massaaž, keha tervendus
 • Hingamistöö ja trauma vabastus

Ajad kokkuleppel, ette broneerimisega.

Heltermaa mnt 12, Kärdla 53444753 ritasylla70@gmail.com

Kirjula Loovstuudio on peokorralduse ja loovteenuste pakkuja Hiiumaal. Meie eesmärk on luua sündmused, kus omavahel põimuvad käeline tegevus, personaalne lähenemine, privaatsus ja hubasus. Meie käest saab tellida kutseid ja peokaunistusi ja graafilise disaini teenuseid.

Hellamaa külas Miku talu hoovil pakume personaalset peokorraldusteenust glamping telgis kuni 20-le. Erinevad paketid sünnipäevade ja muude tähtpäevade pidamiseks suvehooajal (mai-september).

Miku talu, Hellamaa küla 53435553 ideed@kirjula.ee

Hiiuihuhooldus on väike spa- ja saunatoodete tootmisettevõte. Väärtustades rohelist, loodussõbralikku ja kohalikku toorainet valmistame looduslikku käsitöökosmeetikat: seebid, mokamäärded, ihuhõõrujad jne. Hiiuihuhoolduse tooted on tunnustatud Hiiumaa rohelise kvaliteedimärgiga.

kasitoomaja@gmail.com

Dagen Haus külalistemaja õdusas kaminasaalis saab aastaringselt korraldada sündmusi ja seminare.

Kaminasaal on sisustatud kuue laua ja 28 tooliga. Vastavalt sündmuse/seminari iseloomule saab lauad tõsta kas U-kujuliselt, ühes pikas rivis või hajutatult.

Erinevate lahenduste puhul mahutab saal laudade taha istuma kuni 30 inimest.

Saalis on mõnus diivani- ja laste nurk.

Talvel lisab soojust ja hubasust ruumi elav tuli, mis praksub kaminas.

Saali rendime enamasti koos majutusega (ööbima mahub mugavalt 16-18 inimest). Kasutada saab täisvarustusega kööki, kaminasaali kõrval asuvat saunatuba ja sauna.

Majas on kiire WiFi ühendus. Saadaval on ka seminaritehnika: ekraan, dataprojektor, pabertahvel.

Külalistemaja õueala moodustab suur Orjaku Mõisapark ja suveterass, kus saab korraldada väliüritusi/koolitusi.

Orjaku +372 5182555 dagen@dagen.ee

Pakume pesumaja teenust nii era- kui äriklientidele.

Võtame vastu esemeid, mida on lubatud pesta vesipesu meetodil. Kui rõivastel puuduvad hooldustähised, toimub pesemine kliendi soovil ja vastutusel. Pesu ei pea olema märgistatud ega välja toodud esemelist loetelu, sest iga kliendi pesu pestakse ja kuivatatakse eraldi masinates, eristatult teiste klientide pesust.

Pakume ka transpordi teenust kliendi juurest pesumajja ja tagasi kliendile, hinnad kokkuleppel.

Võta meiega ühendust!

Lõpe katlamaja, Lõpe küla +37256561178 paladepesumaja@gmail.com

Kontaktivaba tünnisauna rent Hiiumaal. Otse Heltermaa sadamast.

Kümblustünn ratastel 6-le inimesele 180 cm läbimõõduga. Naudi tünnimõnusid kuhu iganes teed viivad! Kiire ja mugav broneerimine veebilehel.

Heltermaa sadam, Hiiumaa +372 56655085 rendime@rendimehiiumaa.ee

Hiiu muru pakub kinnisvara hooldusteenust Hiiumaal.

Vastavalt hooajale: muru niitmine, võsa ja hekilõikus, pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus, survepesuri tööd, lehtede ja lume koristus.

56655085 kenertkraavik@gmail.com

Klinker OÜ pakub käsitööna valmivaid erineva viimistlusega energiatõhusaid ja tänapäevaseid küttekoldeid. Seda kliendi vajadusi ja võimalusi arvestades.

+372 503 9600 info@klinker.ee

ARL Korraldus aitab Sind meeleldi sündmuste ja ürituste korraldamisega Hiiumaal. Oleme nõu ja jõuga abiks ürituste korraldamisel ideest teostuseni, ent meie poole võib vabalt pöörduda ka lihtsalt mõtete genereerimise eesmärgil.

Lisaks pakume võimalust rentida peoks vajalikku inventari, mis muudab ürituse veelgi erilisemaks

Metsa 5, Kärdla 53009566 averiinaul@gmail.com

Elektritõukeratta renditeenus Kärdlas. Meil on tõukerattaid täiskasvanutele ja erinevad valikud ka lastele alates 6ndast eluaastast. Pakume ka kiivreid. Rentida saab nii lühiajaliselt mõneks tunniks kui ka pikaajaliselt nii kauaks kui soovi on. Pikema rendiperioodi saame kokkuleppel vormistada. Renti pakub Vabaduse pood (Vabaduse 8, Kärdla).

Vabaduse 8, Kärdla 58849490 kert.kuusalu@gmail.com

Pehme jäätise ja minipannkookide müük ja tarvikute rentimine. Avatud ka pakkumistele üritusteks, et meie ise kohale tuleks.

Rendiks:

 • Ugolin MiniGel jäätisemasina
 • Suur tööstuslik masin 2+1 maitset
 • Minipannkookide masin 2*25 auguga

Lisaks:

 • Peotelk 5*10m
 • Tekstiilipesur Puzzi 8/1 C
 • Nõusid, laudlinasid
 • Vitriin külmik kookidele…
Luige 12, Käina +37256875025 reenimetskula@gmail.com

Meilt saate rentida omale meelepärase sõiduauto ning toome selle vajadusel Teile sobivasse kohta Hiiumaal. Autode kohale toomine on Kärdla linnas ja Kärdla Lennujaamas tasuta- mujale tasu kokkuleppel.

Kaare 10, Kärdla +3725112225 jaanusjesmin@hot.ee

Plaatvundamentide ehitamine

Käina mnt 23m +37256225044 sandervoitka1988@hotmail.com

Müüme, hooldame ja paigaldame soojuspumpasid (õhksoojus-, maasoojus- ja õhk-vesi soojuspumpasid)

Aia 21, Kärdla 56483101 kodutalukliima@gmail.com

– peo- ja pop-up telkide rent

– peomööbli rent (lauad, toolid)

– mobiilse välilava rent

– sündmuste tehniline teenindamine

– peojuht, õhtujuht, pulmavana

Metsa 35a, Kärdla +3725267075 info@korraldaja.ee

Meie põhiartikliks on mesi, mis on korjatud Hiiumaa loodusest. Igal aastal erineva maitsega, just selline nagu mesilased seda on valmistanud. Vastavalt klientide soovile pakendame mett võimalusel ja kokkuleppel väikepurkidesse. Soovi korral ja võimalusel pakendame kliendile mett ka tema oma taarasse.

Kärdlas toome mee teile koju kätte!

Ahju, Paluküla 56479752 katri.kaar@online.ee

Oleme suurima laosortimendiga sanitaartehnika ja elektrikaupade müüja Hiiumaal. Meie valikus on olemas kõik esmavajalik ja rohkemgi veel.

Soovime olla usaldusväärseks partneriks nii aastaringselt Hiiumaal elavatele inimestele kui ka suvehiidlastele. Olgu need siis igapäevased tööd ja tegemised või meeldiv suvepuhkus – vett peab kraanist tulema ja lamp peab laes põlema!

Alustasime tegevust  1996. aasta juunis ja oleme pidevalt laienenud. Tänaseks asub Vabaduse pood kahes majas ning kaubavalikuga saab tutvuda kokku kolmel korrusel.

Vabaduse 6 Kärdla, Vabaduse 8 Kärdla +3724622742 info@vabadusepood.ee

Autokool, B-kategooria õpe

Matse, Hagaste 5237593 toomas@menetom.ee

Hiiu Droon teeb aeropilte ja -videoid peamiselt Hiiumaal ja mujal Eestis. Tegeleme soovi korral ka töötlustega. Hiiumaal kajastame sündmusi, mis parasjagu päevakorral. Teeme kinnisvara maakleritele ja majutustega tegelevatele omanikele pilte ja videoid. Omame kogumusi droonindusega juba üle kolme aasta.

 

Tiigi tee 2b, Männamaa, 92102 +3725073769 info@hiiudroon.ee

Akordionist ja helilooja. Sisustan elava muusikaga teie koosviibimise ja kirjutan ka tellimustöid.

+37256858811 indrekliit@gmail.com
Soovitame

Koosoleku või koolituse korraldamiseks on valgusküllane ja kaasaegne seminariruum, mis mahutab mugavalt nõupidamis stiilis kuni 10  ja klassiruumi stiilis kuni 15 inimest.

Kasutamiseks on 86″ puutetundlik videokonverentsi võimekusega teler, dataprojektor ja pabertahvel.

Info ja broneerimine: https://hiiumaaarenduskeskus.ee/arenduskeskus/seminariruum/

Vabrikuväljak 1, Kärdla 58864454 arenduskeskus@hiiumaa.ee
Soovitame

Pakume aastaringselt ürituste korraldamiseks saali, mis on kolmest ilmakaarest justkui loodusele avatud. Klaasseintega saalis on tunne nagu oleksid õues iidsete mändide all, kuid samas kaitstud kõikide ilmaolude korral.

Saalil on klaasist seinad, kõrge lagi, betoonpõrand ja minimalistlik sisekujundus, mida saab kohandada erinevate ürituste stiiliga. Saal on köetav ka talvel ning hubasust lisab suur kamin kõrvalruumis.

Saali rendime reeglina koos majutusega. Kogu maja on teie päralt ja mahutab kuni 20 inimest. Kuna meie maja on populaarne joogalaagrite korraldamise koht, siis koostöös The Yoga Island perega pakume ette tellimisel joogatunde, akrojooga töötube, tai massaaži ja joogatarvikute renti (matid, plokid, pleedid jne.)

Seminaritehnikast on saadaval pabertahvel, ekraan ja dataprojektor.

Saali suurus on 60 m2 ja ilma tavapärase mööblita mahub saali max 50 inimest püstijalaüritusena, ümmarguste laudade taha istuma 20-30 inimest, joogatundi mattidele kuni 20 inimest.

Meil on suur õueala ja suveterass, kus saab korraldada ka kontserte.

Ristna/Hirmuste teerist +37256674008 info@hobekala.ee

Tiit Reisid on reisikorraldaja, kellel on kasutada korralik bussipark. Pakume teile 19 kohalisi väikebusse ning 30 ja 49 kohalisi mugavustega reisibusse, mis vastavad EURO 5-6 nõuetele.

Sadama 13, Kärdla 5014266 hiiumaa@tiitreisid.ee

Broneeri endale töölaud jagatud ruumis või kasuta kahekohalist privaatkontorit, kus üksi segamatult keskenduda, pidada konfidentsiaalseid neljasilmavestlusi ja teha pikemaid telefonikõnesid.

Info ja broneerimine: https://hiiumaaarenduskeskus.ee/kaugtookontor/

Sisse pääsed isikliku uksekoodiga ööpäevaringselt – tööta kasvõi varahommikust hiliste õhtutundideni.
Puhkealal on võimalik korraks juhe seinast välja tõmmata ja diivanil kohvitassi taga aknast kaugusse kiigata.

Koosoleku või koolituse korraldamiseks on valgusküllane ja kaasaegne seminariruum, mis mahutab mugavalt nõupidamis stiilis kuni 10  ja klassiruumi stiilis kuni 15 inimest.
Kasutamiseks on 86″ puutetundlik videokonverentsi võimekusega teler, dataprojektor ja pabertahvel.
Rohkem infot: https://hiiumaaarenduskeskus.ee/arenduskeskus/seminariruum/

Vabrikuväljak 1, Kärdla +372 5886 4454 arenduskeskus@hiiumaa.ee
Soovitame

Tule korralda seminar, konverents, koosolek või motivatsioonipäev paradiisisaarel Hiiumaa, Elamuskeskuses Tuuletorn. Meil on siin Hiiumaa toit ja teistmoodi vaba aja veetmise võimalused.

Privaatne ja valgusküllane koosolekuruum Roostik mahutab 10 inimest. Sobib väikematele meeskondadele ja on sobilik kaugtöö tegemiseks.

Põnevama elamuse saamiseks võib sündmuse korraldada veealuses maailmas, kuhu mahub kuni 50 inimest.

Suured vastuvõtud ja konverentsid saab mugavalt läbi viia II korruse avaras ja valgusküllases näituste ruumis, kuhu mahub 80 inimest.

Mäe tänav 4, Käina alevik +37253053412 tuuletorn@hiiumaa.ee

Oleme reisihuvilisi teenindanud juba alates 1991 aastast, ja võibolla oled Sinagi olnud nende seas, sest meie püsiklientide arv on iga aastaga kasvanud. On neid, kes on veetnud oma puhkuse meie reisidel juba viis või koguni kaheksa korda.Aja jooksul oleme endale varunud üsna suure kogemustepagasi, paranenud on transpordi- ja majutustingimused, mitmed marsruudid on täienenud huvitavate paikadega või hoopiski muutunud, nii et – loe hoolega.Pane ka tähele, et pakume Sulle varasemast rohkem lühireise nädalalõppudeks (Leedu, Läti, Peterburi, Pariis….). Kui aga oled harjunud reisima oma kindlakskujunenud seltskonnaga ja teil on tekkinud huvi mõne hoopis uudse kandi vastu, võta kohe meiega ühendust – ehk leiame koos soodsa lahenduse.Meie reisikonsultantidel, rühmasaatjatel ja giididel on Sinu jaoks alati varuks hea sõna ja lahke naeratus.

Sadama 13, Kärdla 5014266 tiit@tiitreisid.ee

1 vaba tuba vaatega Vabrikuväljakule, ruumi suurus 23,6 m2. Valguskaabliga interneti võimalus, kõik mugavused.

Vabrikuväljak 10, Kärdla info@franknessgroup.ee

Valgu seltsimaja saalis on avatud ruumis töökohti kuni 3. Vajadusel on pakkuda ka personaalne ruum.

Majas WiFi ja kiire lairiba internet. Kasutada saab kohvimasinat ja veekeetjat, vajadusel köögis olemas pliit, mikrolaineahi ja külmkapp.

Valgu seltsimaja, Valgu küla heliuustalu@gmail.com

Raamatukogu lugemissaal avatud kontorina.
Võimalik kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel E-R 10.00-18.00, L 10.00-14.00 (suvekuudel laupäeviti suletud).
Registreeritud raamatukogu lugejal võimalik siseneda ID-kaardiga iga päev 6.00-22.00. Täpne info raamatukogu kodulehel https://raamatukogu.hiiumaa.ee/2-artiklid/406-avatud-raamatukogu-teenus-kaerdla-raamatukogus
Ruumist vaade Kärdla keskväljakule, olemas Wifi ja printimise võimalus. Võimalik kasutada kohvimasinat.

Rookopli 18, Kärdla raamatukogu@hiiumaa.ee

Pakume kaugtöötamise võimalust kohvikuruumis ning raamatukogus. Kohvikus on töötamiseks 5 lauda ning ka lauaarvuti, raamatukogus üks töölaud.

Kaugtööd saab Kassari rahvamajas teha üritustevälisel ajal kokkuleppel maja perenaisega.

Kassari Rahvamaja rahvamaja@kassarimaa.ee

Võimalus kasutada lauda ja/või diivanit klaasseintega saalis (60 m2) või hubases kaminaruumis (u 20 m2), tubade saadavuse korral privaatses toas. Kööginurk koos vajalike seadmete ja nõudega, üldwc, saun. Terrass avatud suvehooajal.
Kaminaruum ja toad on on soojad aastaringselt, klaasseintega saal ainult soojal ajal.

Asukoht: 1 km enne Ristna tuletorni (juriidiliselt Kalana küla)

Kalana küla info@hobekala.ee

Seminariruum, mahutab kuni 16 inimest.

Ruumist vaade merele, kiire internet ja printimise võimalus. Olemas on ka kohvimasin ja veekeetja.

Muuseumi, Pärna küla, Emmaste osavald 58840790 eve.ellermae@hiiumaa.ee

Emmaste Raamatukogu II korrusel on 3 töökohta.

Raamatukogu on avatud T, N, R 10-18, K 10-13, L 10-14 (L suletud: juuni, juuli, august).

Emmaste Raamatukogu II korrus +372 46 31703 raamatukogu@emmaste.hiiumaa.ee

Timberest tegeleb vahvärk konstruktsioonide valmistamise ja paigaldamine ning väiksemate palkhoonete tootmisega.

Tankla, Lauka küla +375 5843 7628 info@timberest.ee

Tööriistade rent, sõiduvahendite rent (jalgrattad, elektri tõukerattad)
Auto järelghaagised
Pehme jäätisemasina rent,
Puhastus seadmete rent (aurupesur, tekstiilipesur, soodaprits ja Liivaprits)
Täpsem nimekiri: www.silwernerrent.ee
Tel 5616 5555
Asume: sõnajala 11a kärdla

Sõnajala 11a 56165555 Info@silwernerauto.ee

Transpordi ja tõstetööd tõstukautoga. Tõstukauto kandevõime on 11000 kg. Kasti pikkus 5300 mm. Tõstuki nool ulatub 12,4 meetri kaugusele ja on võimeline tõstma sealt 1100 kg.
Autot on võimalik kasutada koos järelhaagisega, mille kasti pikkus 5300 mm ja kandevõime 13400 kg.
Auto tõstuk on varustatud kopa, puiduhaaratsi, alusesõrgade ja sertifitseeritud korvtõstukiga.

Hiiumaa 5211568 mpnurst@mpnurst.ee

Metallitööd ja projekteerimine.

Kaaresepa, Linnumäe, Hiiu maakond 53444747 info@eisenmet.ee

Mööbli valmistamine ja paigaldus, puittooted, puutööteenus.

Käina mnt 23 3725655992 kaius@prosper.ee

Erakoduõendus – koduvisiit (haavade hooldus, süstimine, läbivaatlus jms) , pohmelli abi ja muud konsultatsioonid eelneval kokkuleppel.

Hiiumaa 58857755 kutserfie@gmail.com

Auto rent alates 45 €/päev

Mootorratta rent alates 45 €/päev

Jalgratta rent alates 15 €/päev (tandemratas 25 €/päev) Laste jalgrattad 10 €/päev

Sõnajala 11a 5616 5555 Info@silwernerauto.ee

Praeguse härrastemaja lasi ehitada aastail 1755–1760 krahvinna Ebba Margaretha Stenbock. 2016. aastal avati loss täies hiilguses peale renoveerimist.
Kui otsid tõeliselt erilist kohta seminari, koolituse või piduliku sündmuse jaoks või soovid suvekontorit või ajutist kontoritööpinda Hiiumaal, siis võiksid valida Suuremõisa lossi. Siin on olemas erineva suurusega saalid ja ruumid koos vajaliku inventari ja esitlustehnikaga.
Lisaks on majutusvõimalus ametikooli õpilaskodus ning mõnusat lõunat ja kohvipause pakub lossi kohvik-restoran. 
Võimalik on tellida giidiga ekskursioone lossis.
 
 

Lossi tee 3, Suuremõisa küla 3725158381 ingrid@hak.edu.ee

Hiiumaa Muuseumi Pika Maja saal on suurepärane koht kontsertide korraldamiseks, pidulike sündmuste  tähistamiseks ning seminaride ja koolituste läbiviimiseks.
Hiiumaa Muuseumi peahoone e. Pikk Maja on  ehitatud aastatel 1830- 40 Kärdla kalevivabriku direktorite majaks. Kaasaegse viimistluse ja varustusega ajaloolise hõnguga ruumid on meeldivaks vahelduseks tavapärastele seminariruumidele ja koosviibimisi on võimalik rikastada ekskursioonidega.

Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas on suur saal ning väiksem seminariruum.
Soovi korral aitame toitlustuse korraldamisel.

Vabrikuväljak 8, Kärdla linn +37258840140 +3724632091 info@hiiumaamuuseum.ee

Kauni mere kaldal, keset puutumatut loodust asuv hubane ja mõnus keskus on täis üllatusi ning rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. 
Kassari Puhkekeskus pakub suurepäraseid võimalusi nii suuremate seminaride ja konverentside kui väiksemate koosolekute korraldamiseks. Kohti on kuni 120 osalejale. Rahulikus miljöös on võimalik korraldada nii ühe- kui ka mitmepäevaseid üritusi, ühendades töö ja puhkuse.
 

PUHKEKESKUSE, Kassari küla 3724636146 info@hiiumaale.ee

Meil on juba 9 aastat kogemust erinevate sündmuste korraldamisega Hiiumaal. Kui otsid catering-partnerit, kellega koos korraldada üks meeldejääv sündmus või vaja punt külalisi kuskil Hiiumaa kadakate vahel ära toita –  võta julgelt meiega ühendust ja aitame ka kõige keerukamate plaanide puhul.

 • gruppide toitlustamine Linnumäe restos (kuni 5o kohta) või üle kogu Hiiumaa
 • erakokad kodupidudele
 • sünnipäevad ja juubelid
 • pulmad
 • peielauad
 • vastuvõtud ja firmapeod
 • baariteenus
 • konverentsid ja seminarid

Helista või kirjuta ja küsi pakkumist!

Linnumäe küla, Marise 55561271 jaan@eventering.ee

Perepildid
Beebipildid
Beebiootuse pildid
Pulmapildid
Ametriportree pildid

ÜRITUSTE PILDISTAMINE

FOTONURGAD

Vabaduse 4a 53736986 haavapuu@gmail.com

Fotovarustuse ning stuudio rent, ürituste pildistamine, kinnisvara- ja tootefotod, aerofotod, fotode trükk lõuendile ning paberile. Plakatite trükk.

Õnneseene talu, Palade 56630505 argonurs@gmail.com

Kärdla Kultuurikeskus pakub erinevaid ruume ürituste korraldamiseks:
Lavaga kontserdisaal – 156 istekohta, (kontserdi- ja teatrietendusteks, asutuse ürituseks)
Väikese lavaga kinosaal – 120 istekohta, (toolid kirjutusalustega, ekraan, väike lava) loengu, seminari, konverentsi, koolituse ja kontserdi  korraldamiseks)
Sammassaal treeningu, esitluse, loengu, näituse korraldamiseks
Näituseruum – näituse ja esitluse korraldamiseks
Õppeklass – koolituse, seminari, loengu läbiviimiseks (ümmargune seminarilaud, 12 istekohta)

Võimalik tellida toitlustamist.
Kärdla laululava – välisündmuste korraldamiseks

Rookopli tänav 18, Kärdla linn 37253003234 kultuur@hiiumaa.ee

Kõrgessaare Vaba Aja Keskuses on ürituste ja seminaride korraldamiseks mitmeid sobivaid ruume:
– spordisaal sporditegevusteks, koolitusteks, kontsertiteks;
– kammersaal kontsertite, koosviibimiste, loengute, koosolekute, seminaride või koolituste korraldamiseks;
– näitusesaal näituste ja esitluste korraldamiseks.

Lisaks on ka majutusvõimalus ning jõusaal.
Mõisapargis olev väike katusega lalululava on sobilik väliürituste korraldamiseks, katusealune mahutab kuni 100 inimest.
Küsi juurde lisainfot toitlustamise või vajamineva tehnika osas.

Tööstuse tee 25, Kõrgessaare alevik 3724693134 korgessaarevak@hiiumaa.ee

Koduhooldusteenus: vanurite ja füüsilise puudega inimeste abistamine igapäevatoimingutes

Villu maja, Kogri küla 37253989351 tennolauri56@gmail.com

Osutan fotograafi teenust. Pakun toote-, interjööri-, kinnisvara- ja referentsfotode jäädvustamist. Pildistan samuti erinevaid sündmuseid ning teen portreefotosid.

Pakun kodulehekülje loomise ja haldamise teenust väikeettevõtetele.

Kooli 1-13 5109255 kaja@kajahiis.com

Cateringiteenused
Elamustoitlustus
Toidukoolitused
Sündmuste korraldamine

Rookopli 5100012 Sven@hiiutoit.ee

Maier Events rendib heli- ja valgustehnikat, DJ seadmeid ning mitmes suuruses peotelke. Lisaks on meil ka pika kogemusega DJ-d.

Tegeleme veel ürituste tehnilise poole korraldamisega nagu suvepäevad, sünnipäevad, pulmad, firmapeod ja kontserdid.

Võta meiega ühendust ja leiame just sulle sobiva lahenduse!

Männi, Allika küla +372 55 92 83 00 info@maierevents.ee

Tegeleme Hiiumaal heli-, valgus-, lava ja showtehnika rendiga. Kokkuleppel ka üle Eesti!
Pakume ka tehnika paigaldust ja ürituste ning kontsertide tehnilist teenindamist. Huvi korral võta kindlasti ühendust!

Viire põik 3 53923320 info@helikast.com
Soovitame

Tule maailma ilusaima vaatega kontorisse! Sind ootab soe tuba, vaikus, rahu ja imeline merevaade. Sinu kasutada on kiire internetiühendus, töölaud-tool, kuvar, kohvimasin ja kööginurk kergema eine valmistamiseks.

Kontoris on kuni 4 töökohta. Päeva hind 10€ in, üksinda kontoris 20€ päev, pikema kasutamise korral soodsam kokkuleppehind.
Lisaks on infomaja I korruse saalis võimalik läbi viia seminare-õppepäevi kuni 15-le osalisele. Vajadusel korraldame kohvipausi ja kerge lõunaeine ning rendime esitlustehnikat.

SADAMA KÜLAMAJA, Orjaku küla 3725244820 maeotsa@maaturism.ee

Parimad mõtted ja edasiviivad ideed sünnivad looduse keskel.

Korralda seminar/koosolek oma meeskonnale kontorist väljas Põhja Tooma talus. Meil on ruumi 30-le inimesele. Mõttetegevuse vaheajal kuuled linnulaulu ja merekohinat. Pärast pingelist tööpäeva saab nautida lõõgastavat sauna ja/või meeskonnamänge. Soovi korral aitame toitlustuse ja kohvipauside korraldamisega.

Ühenda töö ja puhkus ning tule üheks või mitmeks päevaks!

PÕHJA-TOOMA, Sääre küla 3725078477 pohjatooma@gmail.com

Palade Loodushariduskeskus on looduslikult ilusas kohas ja pakub ruume erinevate koosolekute ja seminaride pidamiseks. 
Seminaride vaheajal saad tutvuda erinevate näituste ja väljapanekutega.

Pikemal vaheajal võib külastada naabruses olevat Soera Talumuuseumi või tutvuda väljapanekuga Kivimite Maja muuseum-õppehoones.
Kokku on pakkuda kolm erinevat seminariruumi.

SOERA, Palade küla 37253422087 paladelhk@gmail.com

Dagoekspert pakub Hiiumaal kaeve- ja veoteenust. Meie tehnikaparki kuulub 1,6 tonnine JCB miniekskavaator ja Scania kallur/multilift koos kraanaga.

Nōmme talu, Lauka 51941582 dagoekspert@gmail.com

Graafiline disain, kleebisreklaamid, infosildid, videoteenused, fototöötlus, albumipildid, sisustuspildid, pildiraamid, reklaamtooted, T-särgid, kruusid, lipud, bannerid, plakatid, visiitkaardid, köitmine,

Valli 1 463 6120 info@recado.ee

Sinu isiklik ehitaja – Korrektne ja rahvusvahelise kogemusega ettevõte ehitus- ja remonditööde teostamisel. Meil on tugevad insenertehnilised teadmised, laialdased kogemused erinevate ehituslahenduste teostamisel ning vajalikud töövahendid kvaliteetse teenuse osutamiseks.
Elu- ja abihoonete ehitus, remonditööd, hoonete teisaldamine, kaevetööd, drenaaži,- vee,- ja kanalisatsioonitrasside rajamine, teede- ja palatside ehitamine, reoveesüsteemide paigaldamine. Kinnisvara hooldustööd.

Pööru, Taguküla küla 37253065185 info@tarmohaus.com

‘-hoolduskoristus
-suurpuhastustööd
-välikoristustööd
-pisiremonditööd
-kinnisvara haldus- ja hooldus
-kalmude korrashoid

Mere 8, Käina 53232661 info@kvkorrashoid.ee

Soojuspumpade müük, paigaldus, hooldus ja remont.
Müüme nii õhk-õhk kui ka õhk-vesi soojuspumpasid.
Pakume paigaldus-, hooldus- ja remonditeenust nii meie käest ostetud soojuspumpadele kui ka mujalt soetatud seadmetele.

57501298 info@sonnerseil.ee
 • Hoolduskoristus
 • Suurpuhastus
 • Ehitusjärgne koristus
 • Akende pesu
 • Pehme mööbli puhastus
 • Vaipkatete puhastus
 • Hauaplatside korrashoid
 • Sõidukite sisepesu
 • Pesumaja teenused
 • Muru niitmine / võsa trimmerdamine
Rahu tn 2/2, Kärdla +372 5677 9733 info@toomesilased.ee

Steven -VV OÜ on asutatud 1992. aastal ja tegeleb metsa- ja aiatehnika, elektri- ja käsitööriistade, rauakaupade, kinnitusvahendite, vee- ja kõrgsurvepumpade, paadimootorite ja vabaajatehnika müügiga.
Samuti pakume metsa- ja aiatehnika hooldust ja remonti.
Meie kauplused asuvad Käinas ja Kärdlas.

Leigri väljak 1 +372 4631489 stevenvv@rauapood.ee

Siseelektritööd:
Elektrijuhtmete vedamine
Pistikupesade, lülitite, valgustite paigaldamine ning väljavahetamine
Elektriseadmete ühendamine
Kaablisoonte freesimine
Kilbi paigaldamine

Lisaks teostame väiksemaid remondi – ja siseviimistlustöid.

Sõpruse põik 1 3725189685 elektriekspress@gmail.com

Head Builders OÜ on erakapitalil põhinev kõrgele kvaliteedile orienteeritud ehitusfirma, mis tegutseb üle Hiiumaa ja mandril.
Põhitegevusalaks on elamute ja mitteeluhoonete ehitus. Teostame üldehitus- , katuse- , fassaadi- , plaatimis- , viimistlus-, remondi- , toru- , elektri- , renoveerimis töid.
Oleme kogenud oma valdkonnas ning omame aastatepikkust töökogemust. Teeme oma tööd suure pühendumusega ja innuga. Meie põhiväärtusteks on ausus ja sõna pidamine. Hoiame end pidevalt Eesti ehitusturul toimuvaga kursis ja koolitame end pidevalt. Oleme kursis uute materjalide ja tehnoloogiatega.
Meie ettevõtmistes puudub sõna – ei ole võimalik – . Oleme väga suhtlusaldid ja leiame kõikidele probleemidele lahenduse üheskoos.
Eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kiiret ja kvaliteetset ehitusteenust mõistliku hinnaga, andes töödele garantiid vastavalt Eesti seadustele.
Oma tegevuses püüame olla efektiivsed, arvestada klientide huvide ja vajadustega.
Võta meiega ühendust ja peame plaani.

Vabaduse 1-4 37255677790 info@headbuilders.ee

Korstnapühkija teenused. Küttesüsteemide hooldus ja tuleohutuse kontroll.

Värava talu, Metsalauka küla. 58771665 info@puhaskolle.ee

Kodukoristusteenus: hoolduskoristus ja suurpuhastus.
Puutepindade puhastus, tolmu võtmine vabadelt pindadelt, peegel- ja klaaspindade puhastus v.a. aknad, põrandate kuiv ja niiske puhastus, vaipade puhastus tolmuimejaga, wc ja vannitoa koristus.
Helista ja küsi lisa, hinnad kokkuleppel.

Kooli 3, Kogri, Hiiumaa vald 56711364 evaratsep1@gmail.com

Korstnapühkimine.

Kivioja talu, Hiiumaa 5034690 alvar.pisa@gmail.com

Maastikuhooldus ettevõte Õue OÜ pakub järgmiseid teenuseid: viljapuude lõikamine, hekkide lõikamine, ohtlike puude langetamine.

Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Selja küla, Aida-Antsu 59002785 marten.pill@gmail.com

Ohtlikke puude langetus, kõrghaljastuse hoolduslõikused, vilja- ja ilupuude lõikus, hekkide lõikus, kändude freesimine, maastikku hooldus.

Hiiumaa, Hiiumaa vald, Orjaku küla 5331 5565 arborrein@gmail.com

Taimede müük

Hiiumaa Hiiumaa vald Taterma küla 53456645 reet.teigar@gmail.com

Vanametalli kokkuost. Ostame kokku musta ja värvilist metalli Autoromude käitlemine. Tasuta järelhaagise rent vanametalli veoks!

Kreiandi, Ristivälja küla, Hiiumaa 56997660 hiiumaa@taeblaauto.ee

Jäätmete vastuvõtmine elanikelt ja ettevõtetelt.
Jäätmete taaskasutus.
Kerghaagise rent.

Kreiandi Jäätmekäitluskeskus 53471741 tambet.toomemae@hiiumaa.ee

Meie eesmärk on olla parima teeinduse ja kvaliteediga pesumaja hiidlastele ja Hiiumaa sõpradele!

Korrashoid Pesumaja pakutavad teenused on:
– erinevat tüüpi riiete pesu
– triikimisteenus
– vaipade pesu

Kärdla Selver, Rehemäe, Linnumäe küla, 92422, Eesti +372 5887 9920 kairi@kvkorrashoid.ee

– Siseruumide koristus
– Lihtsamad remonttööd
– Peenarde ja põõsaste hooldus
– Saagi koristus

– Abistamine hügieenil
– Söögi valmistamine
– Abi liikumisel
– Kojukande teenus

Sõpruse põik 3-8, Käina 51 74 065 info@puhasroom.ee

Graafiline disain, e-kaubandus ja digiturundus on 3 põhivaldkonda, kus saan sinu ettevõttele kasulik olla.

Minu 13-aastane töökogemus on toonud mulle töid erinevatest ärivaldkondadest. Läbi visuaalse kommunikatsiooni olen parandanud ettevõtete nähtavust ning müüki.

Graafiline disain, kujundamine
Trükised, plakatid, bännerid, reklaamid, roll-upid, firma identiteet, logod, POS materjalid, vektorgraafika, rastergraafika.

E-poed ja kodulehed
WordPress + Woocommerce. Kodulehtede valmistamine ja e-poodide haldus.

Digiturundus
Sotsiaalmeedia turundus, uudiskirja turundus, SEO, analüütika, sisuloome.

Konsultatsioon
Kodulehtede analüütika, statistika kogumine ja auditid.

Mikumärdi, Männamaa küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond 55524005 info@danke.ee

Sertifitseeritud elektriinseneri teenused
Elektripaigaldise projekteerimine
Elektripaigaldise remontimine
Elektripaigaldise hooldamine ja käitlemine
Elektripaigaldise ehitamine, s.h. paigaldamine
Elektriseadme remontimine ja ümberehitamine
Elektriseadme hooldamine
Elektriseadmete müük

Heltermaa mnt 12 +372 5012814 ivet@hot.ee

Remont ja viimistlus

Hiiumaa 5542246 raudsepptom@gmail.com

Oleme pikaaegse kogemusega usaldusväärne ehitusettevõte, kelle tegevuste hulka kuuluvad erinevad ehitustööd Hiiumaal.
Meie tegevusvaldkonda kuuluvad kõik väiksemad ja suuremad ehitustööd, alustades vundamendist ja lõpetades mööbli paigaldusega.

Posti 3 53447415 Kristjanvannas@windowslive.com

• Portreefotod
• Perepildid
• Tootefotod
• Beebide pildistamine
• Stuudios pildistamise võimalus
• Fototrükk (sh lüuendite trükk)

Heltermaa mnt 6, Kärdla 56459444 elis.kiin@gmail.com

Kodulehe tegemine ja e-poe valmistamine.
Kodulehtede haldamine ja hooldusteenus.
Kodulehega seotud täisteenus: kujundus, arendus, kodulehe majutus, SEO, kodulehe haldamine ja turvamine ning klienditugi – Telli kõik ühes kohast!

Metsa 14 5673 5474 info@veebiteenus.ee

Keeletoimetus, korrektuur

Tiigi 20 56495191 kerttu.noode@gmail.com

Kingsepp, võtmete valmistamine

Nii suur- kui ka väikeloomade haiguste diagnoosimine ja ravimine, lisaks väikeloomade steriliseerimine, kastreerimine, vaktsineerimine.

Hiiumaa 5228920 lykokla@hot.ee

Teostame erinevaid survepesutöid. Kasutame autonoomset sisepõlemismootoril põhinevat kõrgsurvepesurit, mis võimaldab pakkuda teenust ka kohtades, kus elektrivõrk ega veesõlm ei ole kättesaadavad.

Vaata lisa meie veebilehel.

Heltermaa mnt 29 56842195 info@mobeko.ee

Pakume transporditeenust lähiriikidesse, samuti teenindame Hiiumaa ettevõtteid vedades kaupa ja pakke. Peale selle pakume lao teenust, sõidukite remonti ja hooldust, võtame vastu autoromusid, tegeleme loomsete- ohtlike jäätmete veoga, kaevandame liiva ja teostame sõidukitele ülevaatust.

Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kärdla linn, Sõnajala tn 11a, 5203795 anu@hiiuauto.ee

Hiiu Autokool pakub B kategooria kursusi, teooria- ja sõidutunde ning lõppastme koolitusi.

Mäe 7-15 56962653 jana@hiiuautokool.ee

Rehvide jaemüük, rehvide vahetamine ja remont. Rehvid sõiduautodele, kaubikutele, maasturitele, rolleritele jt. Kliendi soove arvestades ja meie võimalustele vastavalt saab tellida lisaks eelpool nimetatule veel: traktori rehve, veoauto rehve, mootorratta rehve, plekk- ja alumiiniumvelgi…

Kõrgessaare mnt.45d 5051679; 56631183 rehvidebox@hot.ee

19-kohalise bussi rent juhiga

Vabrikuväljak 10 5184300 kristilinkov@gmail.com

Sõidukite remont ja hooldus, klaaside vahetus, rehvivahetus, puksiir ja treiler teenus.

Posti 19 59191170 martin@mjauto.ee

Sõidukite pukseerimine ja transportimine puksiiri ja treileriga. Autoabi, käivitamine, rehviabi.

posti 19 59191170 martin@mjauto.ee

Autoremont ja hooldus
Varuosade müük
Rehvitööd
Sildade reguleerimine
Tulede poleerimine
Kliimaseadmete täitmine ja hooldus R134a
Diagnostika
Keevitustööd

Töökoja, Nõmme küla 58836022, 4636262 info@athiiumaa.ee

Autode remont ja hooldus.

Hiiumaa, Käina, Mäeplats 13, 92101 56241062 agoeller25@gmail.com

Autode pukseerimine, transport teenus.
Remont ja hooldus.

56202356 Funhouseou@gmail.com

Autotarvikute, autovaruosade ja tööriistade müük.

Heltermaa mnt 10 4633022 info@relle.ee

Meie peamised tegevusalad on:

– Arvutite, arvutitarkvara, erinevate lisaseadmete ja kulumaterjalide müük, hooldus ja remont;

– Kontoritehnika ja -tarvete, koolikaupade, kalendrite, kunstitarvete, esitlustehnika, arhiveerimiskaupade, paberikaupade, kontorimööbli, pitsatite, kaubandustehnika ja -tarvete müük, hooldus ja remont;

– Mobiiltelefonide ja erinevate elektroonikaseadmete müük, hooldus ja remont.

Keskväljak 9, Kärdla 3724632054 info@reko.ee

Hiiumaa Kaubamaja tootevalikust leiad:
– Hiiumaa meistrite kätetöö
– kosmeetika
– ehted, kellad
– kotid
– raamatud
– koolikaup
– mänguasjad
– pesu, sukad, sokid
– kodukaubad

Keskväljak 1 4622146 kaubamaja@hiiumaa.coop.ee

Coop Hiiumaa on vanim ja suurim Hiiumaa jaekaubanduskett, millesse kuulub seitse Konsum ning Coop väikepoodi üle kogu saare.

Ühistegevuse alustaja ja lipulaevana alates 1907. aastast Hiiumaal tegutseva ühistu omanikeks on täna enam kui tuhat füüsilisest isikust liiget.
Coop Hiiumaa väärtustab kvaliteetset toorainet ja kohalikku toodangut ning soovib pakkuda parimaid tooteid ja teenuseid nii kodusaare elanikele kui külalistele.

Heltermaa mnt 16 4636000 info@hiiumaa.coop.ee

Osutame juuksuriteenust nii naistele, meestele kui ka lastele.
Samuti erinevat liiki massaaźi, maniküüri, pediküüri ja depilatsiooni.
Meie salongis on solaarium.
Müüme kaasa juuksehooldustooteid ja toidulisandeid.

Vabaduse 55 46312 82 info@iluva.ee

Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus ja hooldus.
Volüümripsmete paigaldus ja hooldus.
“Mega Volume” paigaldus ja hooldus.
Ripsmete, kulmude keemiline värvimine.
Kulmude korrigeerimine vaha või pinsetiga.
Depilatsioon

Keskväljak 3, II korrus 5210981 tikerber@gmail.com
 • Kosmeetik
 • Naha mehhaaniline puhastus
 • Näo-, kaela-, dekoltee massaaž
 • Depilatsioon ( näo-, keha-, jalgade-, käte-, bikiini prk.)
 • Piercing ( kõrva-, nina-, huule-, nabarõngad)
 • Looduslikud ilusüstid
 • Maniküür + (tava-, strip-, geellakid)
 • Pediküür + (tava-, strip-, geellakid)
 • Lash lift
 • Käte- ja jalgade parafiini
 • Silmade ja kulmude korrigeerimine ja keemiline värvimine.

Iluteenused: maniküür, pediküür, geellakk/püsilakk nii sõrmedel kui ka varvastel, geelküüned, kulmudude- ripsmete keemiline värvimine, kulmude korrigeerimine, ripsmepikendused nii klassikaline kui ka volüüm, parafiinihooldus kätele, hammaste valgendamine, plasmapen, BBglow.

Rullmassaaž- privaat ruumis.

Hiiumaa, Suuremõisa, Uus 5-3 37256972523 mabenitaoy@gmail.com

Outlet riiete müük
Kasutatud riiete müük

Heltermaa mnt. 10 5106781 kaiatoom@hot.ee

Hiiumaa Käsitööjoogid valmivad Pähkli talus Hiiumaal. Pähkli talu on väike leedri – ja mündi kasvatamise ja toote väärindamisega tegelev talu. Toodete hulgast leiab naturaalseid käsitöölimonaade, leedriõie- ja marjasiirupit, teesegusid, marmelaade, maitseäädikaid.

Hiiumaa 5150319 kasitoomaja@gmail.com

Klaasikunstistuudio. Klaasikunstialased tellimustööd, klaasist kingitused. Auhindade, karikate, meenete valmistamine. Vitraaži valmistamine. Leekpõletil helmeste ja helmesehete valmistamine. Klaasikunstikursused, õpitoad. Klaasialane informatsioon.

Heltermaa mnt. 6, Kärdla 5032246 kalli@ideeklaas.ee

Näo naha mehhaaniline puhastus.
Näo, kaela- ja dekoltee massaaž.
Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine.
Kulmude kujundamine.
Make up.
Kõrvarõngaste paigaldamine.

Nõmme 21, Kärdla 5211570 floora.free@gmail.com

Kujundustööd, videote filmimine, monteerimine, tekstide töötlemine ja kujundus, fotode tegemine ja töötlemine

Tormi 6-9 56624812 reeder.disain@gmail.com

KIIGIK on spetsialiseerunud eriliste ja omanäoliste käsitöökiikede valmistamisele. Tootevalikust
leiab käsitööna valminud kangast beebikiiged nimega Tähepüüdjad, pehmendusega Pilvepüüdjad ning vigureid täis Kuupüüdjad suurematele lastele. Lisaks saab tellida erinevaid aksessuaare ja sisustuselemente nii lastetuppa kui koju.

Vabaduse 4a 53736986 info@kiigik.com

Hiiumaa Köök ja Pagar OÜ on Hiiumaa suurim toidutootja, mis on Hiiumaal Kärdlas tegutsenud juba aastast 1909 ning mille põhitegevusalaks on pagari-, kulinaaria- ja kondiitritoodete valmistamine ja turustamine.

Väärtustame kodumaist toorainet ja seisame hea selle eest, et klientideni jõudvad tooted oleks kvaliteetsed ning ehedate maitsetega. Paljude toodete valmistamisel on kasutatud tooraineid, mis Hiiumaal kasvanud või toodetud. Kõik Hiiumaa Köök ja Pagar tooted valmivad käsitööna.

Meie saiad, leivad, tordid, koogid, kringlid, küpsised, väikesaiad ja pirukad, salatid, erinevate täidistega suupisted ning peolauatooted on müügil nii Hiiumaal, Mandri-Eestis kui ettevõtte e-poes.

Lisaks tavapärastele pagari-, kondiitri- ja kulinaariatoodetele on võimalik tellida suures valikus eritellimustooteid: peolauatooted, erikujulised käsitööleivad, käsitöökommid ja -marmelaad, pulmatordid jne.

Pakume nii era- kui äriklientidele maitsvaid ja värskeid toidutooteid nii bankettide, seminaride, pulma- kui peolaudade katmiseks.

Heltermaa mnt 16 53337331 info@hiiumaapagar.ee

“Kala ja võrk” on kala ja kalastustarvete kauplus-kohvik Hiiumaal Kärdlas. Pakume värsket kala otse kohalikust merest, suitsukala ning muid omatehtud kalatooteid, lisaks teiste Hiiumaa tootjate kaupa.

Samuti pakume kalapüügivarustust, sealhulgas kalavõrke, mida ise kohapeal valmistame.

Heltermaa mnt 8 +372 5026235 pood@kivikala.ee

Kalastus- ja paaditarvikud “Hiiu Viiking” tegutseb 2009. aasta kevadest. Aastate jooksul on lisandunud hulk erinevaid kaubamärke ja seetõttu täiustunud ning mitmekesistunud ka kaubavalik, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat kalastajat.
Olete teretulnud meie kauplusesse! Suudame tagada ka kõige nõudlikumate klientide rahulolu!

Sadama 30a +372 56 239997 esoxou@gmail.com

Veterinaari teenused, vaktsineerimine, lemmiklooma dokumendid, lemmikloomatoit, grooming.

Patsiendiga vastuvõtule tulles palun aeg ette broneerida tel: +37256706709

Asukoht: Linnumäe küla, Hiiumaa (Kärdla piiril, Selveri vastas)

Linnumäe küla 56706709 dagovet@hotmail.com

Masintikkimine.
Firmasümboolika, logo tikkimine.
Tikandite programmeerimine.
Töö- ja vormiriiete müük.
Tikanditega disainitud toodete müük.
Õmblusteenused.

Vabrikuväljak 1 +372 53 54 24 08 info@desigri.ee

Autoremont ja hooldus
Rehvitööd ja rehvide müük
3D sildade reguleerimine
Autodiagnostika
Kliimaseadmete täitmine ja hooldus (R134a, R1234 yf)
Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus
Klaasitäkke parandus
Lisaseadmete müük ja paigaldus
Autorent
Treileri teenus
Varuosade müük

Sõnajala 11A 56478242 56624455 str.autod@gmail.com

Aeroobika rühmatreeningud.

Vabrikuväljak 1, Kärdla 5207457 lia@inglid.ee

Püsimeik ehk mikropigmenteerimine.

Püsimeigi protseduurid jagunevad nelja põhigruppi: kulmude püsimeik, silmade püsimeik, huulte püsimeik, esteetiline püsimeik (nt dekoratiivne sünnimärk).

Kestvus 1-3 aastat.

53306322 jaanakivilo@gmail.com

Geelküüned, geellakk, maniküür, pediküür.

Sakla küla, Kiviaia talu 56215566 keiti.k6mmus@gmail.com

Kere ja Väe mudimine

Kasutades võtteid igast ilmakaarest on see rituaal pehme kuid kindel. Kere ja Väe mudimisel on sisse põimitud tehnikaid nii Tai massaažist kui Hawaii Lomi-Lomist.
Hoolikalt valitud laulude saatel pakun Sulle armastuse tervendavat puudutust ja toetavat väge.
Eesmärgiks on Sind lõdvestada igal tasandil, ühenduda iseenda ja jumaliku armastusega.

Vabaduse 4a 3725538331 kerejavagi@gmail.com

Seltskonnatantsu kursused ja etiketikoolitus koostöös Revalia Tantsukooliga, iganädalased harjutustunnid, tantsuõhtud ja muud seltskonnatantsu teemalised ettevõtmised.
Täpsem info: www.dagentwist.ee, FB Seltskonnatants Hiiumaal.

Andrusemäe, Hausma 5055593 dagentwist@gmail.com

Pakume taksoteenust ning reisijatevedu 19-kohalise bussiga.

Kaare 10, Kärdla +3725112225 jaanusjesmin@hot.ee

Oled teenusepakkuja?

Hea Hiiumaa ettevõtja, ootame siia lehele kõikide teenusepakkujate andmeid. Teenuste andmebaas on Hiiumaa ettevõtjatele ja ühendustele tasuta. Teenuse lisamiseks täida palun ankeet.

Hiiumaa.ee toimetus ei vastuta teenuste loetelus asuvate ettevõtete andmete õigsuse eest. Andmete õigsuse eest lasub vastutus ettevõttel või ühendusel. Oma märkused muudatuste ja/või ebatäpsete andmete kohta palume edastada aadressil hiiumaa@hiiumaa.ee.

slider prev slide slider next slide