Loading Sündmused

Tervendav meelerahu retriit Hiiumaal

N, 27. juuni - P, 30. juuni
hobekala

Oled teretulnud tervendavale, maagilisele ja meelerahu loovale retriidile Hiiumaale! Hõbekala külalistemaja asub Kõpu poolsaare tipus, meri jalutuskäigu kaugusel ning ümberingi imeline loodus. Lahke külalistemaja on hubane ja avar ning suurepärase toiduvalikuga.
Kõigele heale lisaks: Heliteraapilised rännakud gongide ja helikausside meditatiivse ja rahustava muusikaga,pehme joogapraktika koos heliteraapiaga.
Retriidi kava
27.06
* Tuba on Sulle valmis alates kell 15:00;
* Tervislik õhtusöök kell 18:00;
* Helirännak gongide ja helikaussidega 19:00-20:15
28.06
* Hommikusirutus
* Hommikusöök kell 08:45-09:45
* Pehme jooga heliteraapiaga kell 10:15- 11.30
* Tervislik lõunasöök kell 12:30;
* Tervislik õhtusöök kell 18:00;
* Helirännak gongide ja helikaussidega 19:00-20:15
* Ette tellimisel ja lisatasu eest saun.
29.06
* Hommikusirutus
* Hommikusöök kell 08:45-09:45
* Pehme jooga heliteraapiaga kell 10:15- 11.30
*Tervislik lõunasöök kell 12.30
*Tervislij õhtusöök kell 18.00
*Helirännak gongide ja helikaussidega kell 19.00- 20.15
*Soovi korral saun
30.06
*Hommikusirutus
*Hommikusöök 8.45- 9.45
Retriidi hind: 395€
Oma osalemise soovist palun aegsasti teada anda, kohad on piiratud ja suvi läheneb kiiresti! Ootan broneeringu soove 15. aprilliks, ettemaks 150€. Rõõmsa kohtumiseni!!!
.
Broneerimine:
kaiakarjatse@gmail.com
telefon 5536006
HELITERAAPIAST:
GONGIDE JA HELIKAUSSIDE teraapiline muusika on väga eriline ja tõhus viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab ja värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi.
Gongide, helikausside ja tuulekellade helisageduste tervendav mõju nii füüsilisele emotsionaalsele kui ka vaimsele tervisele on teada tuntud juba aastasadu. Stressi maandava toimega helivõnked korrastavad rikkis närvikoode, annavad hea enesetunde ja hea une. Helivibratsioonid aktiveerivad keha isetervenemise ja taastumise võimeid, avardavad meeletajusid. Meditatsioon helides teravdab mõistust, arendab lõdvestumisoskust ja intuitiivset meelt.
Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, liigese- ja lihasvalud, väsimus, peavalu jm.
PEHME JOOGA HELITERAAPIAGA
Jõuduandev, samas pehme ja teraapiline joogatund annab sulle meelejõudu ja eneseusku iseenese avastamise teekonnal. Harjutamise tulemusel leiab keha enda jaoks sobiva ja optimaalse sisemise rütmi, terve ja õnneliku olemise.
Liikumine toimub vabalt ja voolavalt hingamise rütmis. Sujuv liikumine on kasulik südamele ja kogu organismi heaolule. Rahulik tempo lubab kuulata keha, et leida terviklikum enesetunnetus ning õige toon. Harjutused parandavad kehalist võimekust, kehateadlikkust, koordinatsiooni. Keha saab painduvamaks, nõtkemaks, tugevamaks ja paraneb rüht. Jätkuv harjutamine kõrvaldab lihaspingeid, parandab verevarustust ja seedimist, aitab sügavamalt ja vabamalt hingata. Sügavad venitused annavad kehale lisatoonust.
Tunni lõpetab lõdvestus/meditatsioon tervendavates helides. Gongide, helikausside ja Koshi tuulekellade võnkesagedused rahustavad närvisüsteemi ja laevad sind värske energiaga.
Teraapiliste joogaharjutuste ja tervendavate helide kaasabil saame endaga sügavama ühenduse, areneb lõdvestumisoskus ning stress ja ärevus taanduvad.
Tund on mõõduka koormusega, ei nõua eelnevat ettevalmistust ja sobib kõigile, ka päris algajatele. Harjutamine teeb meistriks.
MINUST/
Liikumise ja helide abil saame ennast ja ümbritsevat maailma sügavamalt tunnetada ja mõista. Liikumine on inimese harmoonilise maailmakogemise olulisemaks osaks ning helisid on juba aegade algusest kasutatud kehameele tasakaalustamiseks ja vaimu avardamiseks. Keha, hing ja vaim on täiuslik tervik, mida saame ise tundma õppida ja oma meeles ka kogeda. Heli- ja liikumisteraapia on mõlemad head abilised enda arendamiseks ja keha jõuvarude taastamiseks.
Alustamiseks ei pea olema mingeid eelteadmisi, ole lihtsalt kohal!
Olen õppinud Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal ning täiendanud end samas tantsu- ja liikumisteraapia alal. Lisaks kuulub pagasisse erinevaid tantsu ja liikumispraktikaid, jooga/ pilatese tehnikad. Tean, et liikumise abil saame luua mõistmist keha, meele ja tunnete vahel, hoides nii füüsilist ja vaimset tervist.
Juba suurepärased 16 aastat olen teinud ka helirännakuid ja kontserte gongide ja helikausside maagilise ja väestava muusikaga. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux’ käe all, sealt edasi olen oskusi süvendanud läbi iseseisva õppe ja sügava kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne heli pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.
Helidel ja liikumisel ON tervendav jõud
Kaia Karjatse/gongimeister/helivõlur/ liikumisterapeut ja tantsuõpetaja

Aeg
N, 27. juuni - P, 30. juuni

 

Korraldaja

Asukoht

Hõbekala külalistemaja
Eesti + Google Map