Loading Sündmused

Tantsusaali etiketi koolitus Merle Klandorfilt

P, 10. märts - 12:00 - 13:15
Libre Baskerville (1)

Soovid tunda tantsusaali põhireegleid nii riietuse kui ka liikumise osas? Kuidas täpselt on valsi tantsuvõte, mille poolest see erineb tango või rumba omast?
Vastuseid neile ja paljudele teistele küsimustele saab Merle Klandorfilt juba sel pühapäeval, 10. märtsil tantsusaali etiketikoolituse, mis seekord on Kärdla Kultuurikeskuses. See on hea võimalus ka gümnasistidele enda teadmisi täiendada just enne märtsi teises pooles toimuvaid balle.
Etiketikoolitus algab kl 12 kultuurimaja suures saalis, sissepääs prii.
Kui juba nii pika ja põhjaliku kogemusega seltskonnatantsuõpetaja Hiiumaal on, siis loomulikult saab ka tantsusamme tema käe all õppida.
Algkursus on seekord tangole pühendatud – päris algusest, kehahoiust ja põhisammudest alates. Tund on 60 minutit, osalus 15 eurot, koolilastele prii.
Pärast tangot on harjutustunnid, kus igaüks saab lihvida rumba ja aeglase valsi samme. Just harjutustunni formaat annab võimaluse mahutadasaali nii alles alustanud kui ka pikema staaźiga tantsijad nii, et kõik tunni lõppedes tunnevad edasiminekut. Harjutustundide koht on veel täpsustamisel.
Rõõmsa kohtumiseni tantsusaalis!

Aeg
P, 10. märts - 12:00 - 13:15


Hind
Tasuta

 


Veebileht
www.dagentwist.ee

Korraldaja
MTÜ DagenTwist

Asukoht

Kärdla Kultuurikeskus