Loading Sündmused

Pühadeaja kontsert Suuremõisa lossis – Meeli Lass (sopran) ja Helin Kapten (klaver)

L, 10. detsember, 2022 - 16:00 - 17:00
Meeli_Lass

Esinevad Meeli Lass (sopran) ja Helin Kapten (klaver). Esitlusele tulevad itaalia aariad ja laulud ning muidugi klassikaline jõulumuusika nii Eestist kui mujalt maailmast. Kava on itaalia-, inglis- ja eestikeelne.

Meeli Lass on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli koorijuhtimise (Silvia Melliku klass) ja lauluerialal (Tõnu Bachmanni klass) ning Eesti Muusikaakadeemia lauluerialal (Leili Tammeli klass). Ta on täiendanud end Firenzes, Londonis ja Stockholmis. Meeli on laulnud Eesti Filharmoonia Kammerkooris, töötanud Estonia teatris ja koorijuhina ning esinenud kammerlauljana ja vokaalsuurvormide solistina.

Helin Kapten lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi (praegune EMTA) professor Bruno Luki klaveriklassis ja Rimski-Korsakovi nim. Peterburi Konservatooriumi assistentuurstažuuri professor Sofia Vakmani ansambliklassis. Ta on täiendanud end Hamburgis ning töötanud Rahvusooper Estonias, Vaasa Ooperis ja Jyväskylä Konservatooriumi ooperistuudios. Helin annab meistrikursusi ja teeb loomingulist koostööd paljude lauljatega.

Aeg
L, 10. detsember, 2022 - 16:00 - 17:00


Hind
7€ – 10€

 

Korraldajad

MTÜ Suuremõisa Loss
Hiiumaa Ametikool

Asukoht

Suuremõisa loss
Eesti