Loading Sündmused

La Sportiva sussiralli ja ronimispäev, powered by MATKaSPORT Elamuskeskus Tuuletornis

P, 5. veebruar, 2023 - 12:00 - 15:00
must_kast

Veebruarikuus rallitavad Matkaspordi esindajad koos hunniku ägedate La Sportiva ronimissussidega läbi Eesti, et tutvustada kõigile huvilistele ronimist ja aidata valida just endale sobivaid ronimisjalatseid.

KELLELE: Kõigile, kes juba ronivad või kel huvi selle alaga tutvust teha.
MILLAL JA KUS: 5. veebruaril kell 12.00 -15.00 Elamuskeskus Tuuletornis (Mäe 4, Käina, Hiiumaa)
MIS TOIMUB: Kohapeal on kogenud ronijad, kes annavad algajatele infot ja nõuandeid ronimise kohta. Kui sa pole kunagi varem ronimist proovinud ja ei tea täpselt kuidas ja mida tegema peab, siis on see just õige aeg, et esimest korda sammud saali seada. Tule leia meid seina äärest ja küsi julgelt nõu! Seletame sulle lahti kõik nipid ja trikid, et esimesed rajad edukalt ära ronida ja julgestame sind köieseinal.

Kaasa oleme toonud erinevates suurustes La Sportiva ronimissusse. Jagame susside kohta täpsemat infot ja anname soovitusi, kuidas just endale parim suss leida. Kõik sussid on mõeldud seinal päriselt proovimiseks – ehk haara letilt oma lemmikpaar ja mine roni nendega kasvõi 3 tundi järjest. Või katseta erinevate mudelite vahel, et aru saada milles siis tegelikult see vahe seisneb. Sussidest on meil kaasas järgnevad mudelid: Theory, Solution Comp, Python ja Skwama.

Kohapealt susse kohe osta ei saa, küll aga on võimalus anda sisse tellimus omale sobiva mudeli ja suuruse jaoks. Ürituse päeval tellimuse esitajatele loomulikult hinnaüllatused.

Kõikide üritusel osalejate vahel, kes postitavad Instragrami pildi/video endast ronimissusse testimas ja panevad sinna juurde õiged hashtagid (#matkasport #lasportiva #tuuletorn, loosib Matkasport sussiralli lõpuks välja paari võitja lemmiksusse.

PILETID: Üritusel osalemise tasu: 5 eurot (saab maksta kohapeal Elamuskeskus Tuuletorni kassasse)
KOHTUMISENI SAALIS!

Aeg
P, 5. veebruar, 2023 - 12:00 - 15:00


Hind
5€

 

Korraldaja
Elamuskeskus Tuuletorn

Asukoht

Elamuskeskus Tuuletorn
Mäe 4
Käina,
+ Google Map
Telefon:
53505028
Külasta veebilehte