Loading Sündmused

Kino Kolmapäev Tuuletornis

K, 28. detsember, 2022 - 16:00 - 21:00
Event_28.12

Kolmapäeval, 28. detsembril on Kino Kolmapäev Tuuletornis ja seekord näitame filme Kohvikus Ruudi.

Kinokava:
16:00 Kogupere animatsioon “SAABASTEGA KASS: VIIMANE SOOV”
18:00 Uus eestimaine koguperefilm “ERIK KIVISÜDA”
20:00 Seikluslik draama “KURISTIKU KOHAL”

Võimalus osta pilet kohapealt, kuid et olla kindel, broneeri koht kas meile kirjutades
tuuletorn@hiiumaa.ee või helistades
+372 5350 5028 või +372 5870 0019
Pilet 6€
———–
„Saabastega kass: Viimane soov“, kogupere animatsioon
Teiler: https://www.youtube.com/watch?v=CQN1fSdwnAw
Kõigi poolt palavalt armastatud, parajalt edev, piima limpsiv kartmatu mõõgavõitleja on tagasi!
Saabastega Kass avastab ühel mitte üleliia heal päeval, et tema armastus riskide vastu ning hoolimatu suhtumine ohutusse on jätnud oma jälje. Nimelt on ta oma üheksast elust ära raisanud juba kaheksa! Alati oma edus kindel olnud seikleja pole lihtsalt arvet pidanud. Nende elude tagasivõitmine saab olema Saabastega Kassi senistest seiklustest suurim. Kuna alles on üksainus elu, peab ta alla neelama oma uhkuse ning paluma abi endiselt parterilt/konkurendilt Kitty Siidikäpalt. Kolmandana liitub nende seltskonnaga väsitavalt rõõmsameelne lobamokk Perrito. Üheskoos peab kange kolmik andma endast kõik, et püsida sammu võrra eespool Kuldkiharast ja kolmest karust ning maailma kardetuimast pearahakütist, Suurest Kurjast Hundist.
“Saabastega Kass: Viimane soov” toob taas kinolinale kangelase, keda Seiklus sai eesti keelde stuudios Film Audio. Oma hääle andsid tegelastele Mait Malmsten (Saabastega Kass), Eva Püssa (Kitty Siidikäpp), Ott Sepp (Perrito), Kristel Aaslaid (Kuldkihar), Rasmus Kull (Jack Horner), Ülle Lichtfeldt (Karuema), Andres Dvinjaninov (Karuisa), Jarmo Reha (Karujõmm), Taavi Teplenkov (Hunt), Ülle Kaljuste (Mama Luna), Mihkel Raud (Moraalimutukas), Jaan Rekkor, Tarmo Männard, Mattias Naan ja paljud teised. Tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas, laulude režissöör Jakko Maltis.

———–

„Eerik Kivisüda“, eestimaine koguperefilm
Teiler: https://www.youtube.com/watch?v=UR7C3HnvDNc
11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondil oss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui raske on kivist südamega tegelikult elada.

———–

„Kuristiku kohal“, seikluslik draama
Treiler: https://www.youtube.com/watch?v=cUDt6S4MJF0
Rühma sõprade hulljulgest uniistusest vallutada maailma kolm kõige keerukamat mäetippu saab järjekordse mäega jõudu katsudes kohutav luupainaja, kui surmav torm jätab nad tipu läheduses lõksu. Olles kaotanud sideme baaslaagri ja päästjatega, saavad sõbrad usaldada vaid üksteist, et oma oskusi proovile pannes püüda iga hinna eest ellu jääda.
“Kuristiku kohal” on adrenaliiniküllane seiklusflm, mida ei tohiks vaadata keegi, kes põeb kõrgusekartust. Lavastajaks ja stsenaristiks andunud mägironija Julian Gilbey (“A Lonely Place to Die”), osades Ryan Phillippe (“Cruel Intentons”, “Shooter”), Freddie Thorp (“Overdrive”), Hannah New (“Maleficent”), Mathilde Warnier (“The Widow”) ja Laura Ferries (“Outlander”).

Aeg
K, 28. detsember, 2022 - 16:00 - 21:00


Hind
6€

 

Korraldaja
Elamuskeskus Tuuletorn & Hiiumaa Kino

Asukoht

Elamuskeskus Tuuletorn
Mäe 4
Käina,
+ Google Map
Telefon:
53505028
Külasta veebilehte