Loading Sündmused
Warning: Undefined property: stdClass::$value in /data01/virt84516/domeenid/www.hiiumaa.ee/htdocs/wp-content/plugins/bb-plugin/extensions/fl-theme-builder-core/classes/class-fl-theme-builder-field-connections.php on line 813

Warning: Undefined property: stdClass::$value in /data01/virt84516/domeenid/www.hiiumaa.ee/htdocs/wp-content/plugins/bb-plugin/extensions/fl-theme-builder-core/classes/class-fl-theme-builder-field-connections.php on line 813

Jazzliit ja KORK LIVE: Trio Assonance albumi esitluskontsert

N, 30. märts, 2023 - 19:00 - 22:00
trio_assonance

Trio Assonance (Eesti-Šveits) „Practical Matters“ albumi esitluskontsert
Anna Regina Kalk – kitarr, kompositsioonid
Paul Butscher – trompet
Loïc Baillod – kontrabass
Koosseis Assonance tuli kokku Bernis, Šveitsis. Trio repertuaar koosneb Anna Kalki kompsitsioonidest ning ühistest improvisatsioonidest. Augustis 2022 salvestasid nad oma esimese plaadi, mis näeb digitaalsel kujul ilmavalgust 2023. aasta alguses.
Kontserdil kõlavad palad trio esimeselt albumilt “Practical Matters”. Tegemist on kammerlikult kõlava muusikaga, mis loob intiimse õhkkonna ja laseb mõtetel kaugele rännata. Trompeti, kitarri ja kontrabassi kooslus on õhuline ja õrn, kuid loob oma haprusega mõõtmatu muusikalise ruumi. Trio liigub mänglevalt improviseeritud ja komponeeritud muusika vahel ning katsetab erinevate kõlavärvidega.
• Anna Regina Kalk on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli, õppinud Eesti Muusika ja Teatriakadeemias ning lõpetanud Franz Liszti nimelise muusikakõrgkooli Weimaris, Saksamaal. Ta on mänginud mitmetes projektides ja esinenud erinevatel festivalidel (nt Tudengijazz, Jazzkaar, Sõru Jazz, Internationales Jazzfestival Bern). Hetkel täiendab ta end Šveitsis, Berni muusikakõrgkooli magistrantuuris ning mängib erinevates koosseisudes (Assonance, Edna, KBK jpt.) kuhu ta ka ise muusikat kirjutab.
• Loïc Baillod on Šveitsis tegutsev kontrabassimängija. Tema muusikutee algas David Brito (École Jurassienne et Conservatoire de Musique) käe all ning jätkus Bernis (Hochschule der Künste Bern) Patrice Moret, Django Batesi, Dejan Terzici, Alexandra Grimali ning Colin Valloni juures. Ta on osalenud mitmetel meistrikursustel (Petter Eldh, Ambrose Akinmusire, Evan Parker, Peter Bruuni, Marc Ducret, Donny MacGaslin), mängib erinevates koosseisudes (Octente-et-Onze, KBK jpt), kuhu ka ise muusikat kirjutab.
• Paul Butscher on juba viimased viisteist aastat aktiivselt erinevates Pop-Ska-Jazz-Hip-Hop bändides kaasa teinud trompetist. Oma erinevate projektidega (Jacob Hannes, ARBRE, Yakubané jpt) on tal võimalus olnud mängida mitmetel festivalidel (Montreux Jazz, Paléo, JazzOnze jpt) ning klubides ning tuuritada nii Euroopas kui Hiinas. Samuti on ta salvestanud arvukalt plaate. Lisaks muusikuelule on Paul õppinud füsiomotoorikat ning töötanud sellel alal ka terapeudina. Hetkel täiendab ta end Berni muusikakõrgkoolis.
LISAINFO:
Kontsert algab kell 18 ja toimub Kärdlas Šampanjabaaris KORK.
Eelmüügis on piletid 12€, ukselt ostes on pileti hind 15 eurot. Pileteid on piiratud kogus ja osalejate arvu täitumisel kohapeal pileteid ei müüda.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Aeg
N, 30. märts, 2023 - 19:00 - 22:00

 

Korraldaja

Asukoht

Šampanjabaar ja resto Kork
Kärdla, Hiiumaa Eesti + Google Map
Külasta veebilehte