Loading Sündmused
Warning: Undefined property: stdClass::$value in /data01/virt84516/domeenid/www.hiiumaa.ee/htdocs/wp-content/plugins/bb-plugin/extensions/fl-theme-builder-core/classes/class-fl-theme-builder-field-connections.php on line 813

Warning: Undefined property: stdClass::$value in /data01/virt84516/domeenid/www.hiiumaa.ee/htdocs/wp-content/plugins/bb-plugin/extensions/fl-theme-builder-core/classes/class-fl-theme-builder-field-connections.php on line 813

Jazziliit ja KORK LIVE: Jaanika Ventsel trio

L, 30. september, 2023 - 18:00 - 20:00
ventsel

𝐉𝐚𝐚𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐕𝐞𝐧𝐭𝐬𝐞𝐥 𝐭𝐫𝐢𝐨
𝐉𝐚𝐚𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐕𝐞𝐧𝐭𝐬𝐞𝐥 – 𝐯𝐨𝐤𝐚𝐚𝐥
𝐉𝐚𝐚𝐧𝐢𝐬 𝐊𝐢𝐥𝐥 – 𝐤𝐢𝐭𝐚𝐫𝐫
𝐑𝐨𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐍𝐨̃𝐦𝐦𝐚𝐧𝐧 – 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐫𝐚𝐛𝐚𝐬𝐬
Kontserdil kõlab Jaanika Ventseli autoriloomingut tema plaadilt „Sweet Roses“ ning ka teoseid, mida trio sulandab jazzi ning popi piirides.
• Jaanika Ventseli repertuaaris on peamiselt jazzmuusika standardid. 2015. aastal imus tema debüüt autoriloominguga heliplaat „Sweet Roses“, kus on 8 originaallugu ja 2 lugu Ameerika autoritelt. Enamus plaadi lugusid on arranžeeritud triole – vokaal, kitarr, kontrabass – ning trio on ka kõige sagedasem lavakoosseis. Lisaks jazzmuusikale ja autoriloomingule on Jaanika teinud seadeid ka pärimusmuusikale. Jaanika on õppinud jazzmuusikat G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ning pärimusmuusikat Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Aastatel 2005–2013 korraldas Jaanika Nõmme Jazz festivali, noortekonkurssi ja teisi kontserte.
• Robert Nõmmann andekas noor bassist, kes tegutseb paljude muude ansamblite seas ka Titoksis ja Alfa Collective’is. Kontrabassi hakkas ta mängima 6-aastaselt ja esimese suurema kontserdi andis juba 13-aastasena pereansambliga CRASH Pori Jazzi lastelaval. Praeguseks on Robert lavale astunud ligi 400 korral ja umbes viieteistkümnes erinevas riigis. Robert on õppinud muusikat Soomes, Ungaris ja Eestis. Kodumaal on ta lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia.
• Jaanis Kill on tuntud kõige enam gypsy-jazzi ansamblist Titoks ning 2018. aastal tunnustati teda Tiit Pauluse noore kitarrimängija tiitliga. Jaanis Killi silmapaistvamad projektid on tribüüt Wes Montgomeryle 2014 IDee jazzil, Eesti esindamine 2017. aastal Northern European Jazz Talent konkurssil Hollandis, samal aastal Eesti kontserttuur “Kiiksuga Jõulud” koos Tanja Mihhailova, Nele-Liis Vaiksoo, Marta Laane ja Mairo Marjamaaga ja 2018. aastal kontserttuur Ameerika Ühendriikides Mart Sandri Swing Swindlersitega.
Kontsert algab kell 18 ja toimub Kärdlas Šampanjabaaris KORK.
Eelmüügis on piletid Fientast 12€, ukselt ostes on pileti hind 15 eurot. Pileteid on piiratud kogus ja osalejate arvu täitumisel kohapeal pileteid ei müüda.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Aeg
L, 30. september, 2023 - 18:00 - 20:00


Hind
12€ – 15€

 

Korraldaja

Asukoht

Šampanjabaar ja resto Kork
Kärdla, Hiiumaa Eesti + Google Map
Külasta veebilehte