Loading Sündmused

Jazziliit ja Kork LIVE: Coolbars

R, 10. veebruar, 2023 - 19:00
coolbars

Artis Boriss – klahvpillid
Kristen Kütner – kitarr
Ott Adamson – trummid
Verivärske trio Coolbars koosneb sõpradest, kes on erinevates koosseisudes musitseerinud üle nelja aasta (nt Rita Ray, Valter’s Harpejji Band). Koosseisu eesmärk on piiridevabalt helimaailmas ujuda ning tunnetada muusika võlusid. Coolbarsi liikmeid seob ühine muusikamaitse ning ühised inspiratsiooniallikad, kelleks on näiteks Kaidi Tatham, Dego, Butcher Brown, Nate Smith, Kiefer, Kount, Yussef Dayes. Kontserdil kõlab uus looming, mis on inspireeritud broken beatist, nu-soulist ning modern jazzist.
  • Artis Boriss on jazzpianist, klahvpillimängija ja produtsent. Läti pealinnast Riiast pärit muusik on musitseerinud klaveril juba lapsepõlvest alates. Pärast Riia Toomkiriku Koorikooli jazziosakonna lõpetamist jätkas Artis oma õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Kristjan Randalu käe all. Hetkel elab Artis Tallinnas, kus ta teeb kaasa koosseisudes koos Rita Ray ja Siim Aimla Funk Bandiga. Peale jazzi on Artise huvideks ka erinevate helide ja klahvpillidega eksperimenteerimine ning rütmide produtseerimine. Parasjagu töötab Artis oma debüütalbumi kallal, millel ühinevadki kõik need huvid, luues omapärase ja põneva muusikalise kogemuse.
  • Kristen Kütner on jazzkitarrist ja helilooja, kes on eelkõige tuntud ansamblitest Lexsoul Dancemachine, Rita Ray ja Põhja Konn. Kütnerit inspireerib erinäolistes muusikažanrites tegutsemine ning ta usub, et igast stiilist on midagi kasulikku õppida.
  • Ott Adamson on jazztrummar, kelle rütmitunnetus ei jäta kedagi külmaks. Ott alustas oma trummari karjääri Viimsi muusikakoolis, seejärel lõpetas löökpillide eriala Georg Otsa nimelises muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia.
Piletid eelmüügis 12€ Fientas https://fienta.com/et/coolbars
Ukselt ostes on pileti hind 15 eurot.
Pileteid on piiratud kogus ja osalejate arvu täitumisel kohapeal pileteid ei müüda.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Aeg
R, 10. veebruar, 2023 - 19:00


Hind
12€ – 15€

 

Korraldaja

Asukoht

Šampanjabaar ja resto Kork
Kärdla, Hiiumaa Eesti + Google Map
Külasta veebilehte