Loading Sündmused

Inspiratsioonipäevade raames: REIKI JA ALATEADVUSE TÖÖTUBA-LOENG -“Kuidas elada murevaba kerget ja rõõmsat elu!”

L, 8. juuli, 2023 - 15:00 - 17:00
Rasmus Väli

Vaatame teemadesse mis võivad üles tulla seoses takistustega elamaks murevaba, kerget ja rõõmsat elu. Miks üldse tekivad mured, raskused, takistused elus ning kuidas nendesse suhtuda kui oled mõnda neist märganud endas? Kuidas tõsta ennast välja vanast reaalsusest ja luua endale täiesti uus ja imeline elu läbi iseenda sisemaailma südamest, olles sõltumatu kõigest välisest? Mis on paralleelreaalsused ja kuidas neid valida? Kuidas mõjutab alateadvus meie elu ning kuidas kogu eelnevalt kirjeldatut korrastada, luua ja tervendada iseendas läbi otsuse ja energia muutmise endas!

Teeme läbi ka praktilise ja tõhusa Donna Edeni Energiameditsiini igapäeva rutiini harjutused ning selgitame, miks need nii võimsad on.
Eelregistreerimine soovituslik meili või telefoni teel:

Tel: +372 534 792 13
E-mail: rasmus@teraapiadhingele.ee
Veeb: https://teraapiadhingele.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/teraapiadhingele/

Reiki töötoa viib läbi Rasmus Väli – Reiki praktik, hinge- ja alateadvuse alkeemik, teadliku hingamise juhendaja, heliterapeut-gongimängija ning Yoga Nidra juhendaja. Imelise toetava hääle ja kohalolu energiaga mees, kes tunneb osavalt sinu alateadvuses ja keha peenenergeetikas toimuvat. Rasmusega koos töötubades toimuvad tihti alkeemilised muutused inimeses, sest temaga käib kaasas puhas tervenemise väli. Pole olemas juhuseid

Asukoht: Kärdla Nukuteater (Uus tn 1) I korruse saal
Osaluspanus 10€

Aeg
L, 8. juuli, 2023 - 15:00 - 17:00


Hind
10€

 

Korraldaja
Kärdla Nukuteater / Terviklikkuse tee / Rändnukuteater Nõu Puu

Asukoht

Kärdla nukuteater
Uus 1
Kärdla, 92111 Eesti
+ Google Map
Telefon:
56844774