Loading Sündmused

Alustab loovteraapia grupp Hiiumaal

R, 9. veebruar - 15:00 - 18:00
kodukale-loovteraapia-grupp

Alustab loovteraapia grupp, mis on suunatud Hiiumaal inimestega töötavatele spetsialistidele enda heaolu edendamisele ja toetamisele. Grupp on mõeldud sotsiaaltöötajatele, psühholoogidele, noorsootöötajatele, õpetajatele, nõustajatele ja teistele, kes puutuvad oma töös kokku teiste inimeste aitamisega. Paljud spetsialistid kogevad enda tööalaste probleemidega üksi jäämist ja ei julge neid jagada pidades seda nõrkuseks. Sellisel juhul probleemid kuhjuvad ning hakkavad mõjutama töövälist elu, viies lõpuks läbipõlemise või vaimse tervise probleemideni.

Eesmärk

Loovteraapia grupp pakub osalejatele regulaarset kohta, kus käsitleda enda isiklikke teemasid. Regulaarsed kohtumised loovad turvalisuse ja harjumuse tuua fookus teiste inimeste eludelt ja nende probleemidelt iseenda elu juurde tagasi. Aitaja töös on väga oluline aitaja enda sisemine tasakaal, elurõõm ja oskus ennast ise reguleerida. Grupp toetab kriisidega toimetulekut ja aitab osalejatel paremini hakkama saada emotsionaalsete väljakutsetega. Läbi pikaajalise kooskäimise saavad osalejad ehitada kestvaid suhteid ning toetada üksteist nii isiklikus kui ka professionaalses kasvus.

Kohtumised

Teraapia on aeglane protsess ja vajab usalduslike ja sügavamate sidemete loomist grupi liikmete vahel, et võimaldada neil end avada ja isiklikke kogemusi jagada. Loovteraapia grupp loob osalejatele turvalise keskkonna, kus saab avastada iseennast ja leida vastastikust tuge. Grupp koguneb esialgu 1 aasta jooksul regulaarselt, kohtudes iga kolme nädala tagant loovteraapia seanssideks, välja arvatud suvekuudel. Iga kohtumine kestab 3 tundi ning seansside sisu kujuneb osalejate valmisolekust, ootustest ja hetkeolukorrast. Osalejad saavad kunstiterapeudi juhendamisel kasutada erinevaid loomingulisi väljendusvahendeid oma sisemiste protsesside nähtavaks tegemisel, mõistmisel ja lahenduste leidmisel. Grupi suurus on 8 osalejat, tagamaks isiklikku ja toetavat õhkkonda. Turvalisuse tagamiseks liitutakse grupiga terveks aastaks. Vahepeal osalejaid juurde ei võeta. Uutele osalejatele on võimalus liituda 1 kord aastas.

I poolaasta kohtumisajad: 09.02, 01.03, 22.03, 12.04, 03.05, 24.05

II poolaasta kohtumisajad: 30.08, 20.09, 11.10, 01.11, 22.11, 13.12

Kell 15-18

12 kohtumise hind on kokku 660€. Tasuda saab kõik korraga või osade kaupa- 55€ iga kuu. Võimalik on maksta nii arvega, kui sularahas. Arvele käibemaks ei lisandu.

Aeg
R, 9. veebruar - 15:00 - 18:00


Hind
55€

 

Korraldaja