Elamussaunad

https://hiiumaa.ee/wp-content/uploads/2022/05/Elamussaunad-e1654754898130.jpg

Kui elad väiksel saarel keset merd, on saunast abi igal aastaajal. Seepärast on hiidlased välja mõelnud ja valmis ehitanud suure hulga saunasid, mis sobivad leili võtmiseks nii kargel talveõhtul kui soojal suvepäeval.
On ka ratastel saunasid ja saunatünne, mida saad aastaajast sõlutumata nii metsa kui mereranda vaasa võtta ja tähistaeva all või täiskuuvalgel nautida.

 

Elamussaunad

Kui elad väiksel saarel keset merd, on saunast abi igal aastaajal. Seepärast on hiidlased välja mõelnud ja valmis ehitanud suure hulga saunasid, mis sobivad leili võtmiseks nii kargel talveõhtul kui soojal suvepäeval.
On ka ratastel saunasid ja saunatünne, mida saad aastaajast sõlutumata nii metsa kui mereranda vaasa võtta ja tähistaeva all või täiskuuvalgel nautida.

 

Broneeri kümblustünn endale ja oma sõpradele ja korraldage mõnus pidu!

Kümblustünni saab kasutada aastaringselt! Selles on mõnus jahutada ja lõõgastada end suvel või hoopiski nautida kuumas vees külma südatalve.

Tünnidel bluetooth muusikasüsteem, võimas mullisüsteem ja veealune värvi muutev LED valgustus. Väiksem tünn mahutab kuni 5 inimest, keskmine tünn kuni 8 inimest ja kõige suurem kuni 10 inimest.

Tünni on võimalik endale sobivasse kohta tellida või tulla kümblustünnile Kärdlasse järgi. Ise järgi tulles on vajalik haakekonksuga sõiduk ja B-kategooria juhiluba.

Käina maantee 5, Kärdla linn

Rendi kümblustünn ning kümble omale sobivas kohas ja naudi puhkust!Kümblustünn on varustatud mullisüsteemi, värvilise LED valgusega ja veekindla kõlariga. Sinu kasutuses on ka külmik, raadio ja generaator. Kümblustünni mahub kuni 9 inimest.
Tule saunale järgi Hausma külla Kärdla külje all või vajadusel toome selle Sinu soovitud kohta.
Puhka seal, kuhu rattad viivad!

SAARE, Hausma küla

Haagisel kümblustünnide ja leilisauna rent Hiiumaal.
Haagisel kümblustünn on väga hea lisa puhkuse veetmisele koos sõprade või perega ja seda kõike ilma suurema vaevata.
Saunas käimine on hea võimalus lõõgastuda, värskendab nii keha kui vaimu ning annab hea enesetunde. Haagisel saunaga võid saunamõnusid nautida endale sobivas paigas.

Kümblustünn Delux on eriti mugav tänu oma ergonoomilisele kujule. Integreeritud ahi kütab tünni ruttu soojaks ning meeleolu lisavad mullisüsteem ja hubane LED valgustus. Lisaks on Delux tünnile sisse ehitatud ka FM raadio.

MÄNNI, Allika küla

Hiiumaa kärusaun on ainulaadne mobiilne saun, millega saad saunamõnusid nautida ükskõik millises Hiiumaa imeilusas paigas. Võta sõbrad kokku, haagi saun enda auto taha ning põruta kas või otse mereäärde leili viskama. Boonusena saad nautida ilusat merevaadet läbi sauna klaasseina ning leili lõpetuseks hüppa merevette ujuma.

Metsikult tegus Hiiumaa!

PALERI, Paluküla

Vali – aeg, koht, seltskond ja MINE SAUNA!!
Meie toome ratastel rannasauna sinuni, kas mere äärde, koduõuele või lihtsalt loodusesse.
Sina naudid vaadet, seltskonda ja mõnusaid saunarituaale.

Erakordne saunaelamus Hiiumaal!

Sisaldab:
veepaak leili viskamiseks 30 l
küttepuud 30 cm 40 l
saunamütsid, istumisalused
saunakoristus
Lisavõimalus: ühendada välidušš 10.- €

PÕHJA-TOOMA, Sääre küla

Kontaktivaba tünnisauna rent Hiiumaal. Otse Heltermaa sadamast.

Kümblustünn ratastel 6-le inimesele 180 cm läbimõõduga. Naudi tünnimõnusid kuhu iganes teed viivad! Kiire ja mugav broneerimine veebilehel.

Heltermaa sadam, Hiiumaa

Seitsme maa ja mere taga, Hiiumaal, Sõru Sadamas asub SaunaFy parvsaun, mille leiliruumist avaneb vaade merele. Katuselt saab nautida päikest ja imelist vaadet. Lisaks ka peale sauna saab kohe hüpata mõnusalt jahutavasse merevette.

Olemas on pesuruum, kus saab praktiseerida sooja vee kokku segamist vana hea kausi süsteemiga. Ruumikas eesruum, kus saab sõpradega istuda ning rüübata külma värskendavat jooki. Siin saab seltskonnaga mõnusalt aega veeta.

Info ja broneerimine tel: +372 5656 0716, saunafy@gmail.com või FB messengeris.

Sõru sadam, Pärna küla
slider prev slide slider next slide