Buss sadamasse

https://hiiumaa.ee/wp-content/uploads/2022/06/50090736443_83b7fb2954_k-1.jpg

Nii saabuvate kui ka väljuvate maakonnaliinide ning mandrilt saabuvate kaugliinide peatuse paviljon on Heltermaa sadama-alal sadamahoone vastas jahisadama poolses küljes (parvlaevalt maha sõites paremat kätt).

Parvlaevale suunduvate kaugliinibusside peatus  on sadamahoone ees, 6. reas.

Maakonnaliinide täpsem info ja nõudeliinide tellimine Hansa Bussiliinide Hiiumaa infotelefonilt 5855 8338. Tööpäeviti kell 8-17 saab infot ka Kärdla bussijaamast, tel 463 1188.

Busside väljumisajad ja reisiplaneerija 24 h: www.peatus.ee

Koondsõiduplaani leiad Hiiumaa valla kodulehelt: https://vald.hiiumaa.ee/bussid

Väljatrükitud sõiduplaane saab bussijuhtidelt, Kärdla bussijaamast ja osavallamajadest.

Aastaringselt sõidab kaugliine GoBus, suvel (alates 1. juunist) lisandub LuxExpress.

Maakondlikel liinidel sõitmine on kogu maakonna piires valideerimiskaardiga või 0-piletiga TASUTA. Sellekohane märge on bussides nähtaval kohal. Valideerimiskaarte saab osta bussijuhtidelt, Kärdla bussijaamast, Selveri infoletist, Konsumitest ja postimajast. Kaart maksab 2 eurot. Kui kaarti ei ole, saab reisija bussijuhilt 0-pileti. Maakonnaliini bussiga sõitmiseks ei ole vaja valideerimiskaarte isikustada.

Kaugliinid on kommertsliinid, st sõitmiseks tuleb lunastada hinnakirjale vastav pilet. Piletit saab osta veebilehelt www.gobus.ee/pilet/ee, bussijaamadest ja bussist. Lisaks raha eest ostmisele on võimalus pileti ostmiseks kasutada valideerimiskaarti, millele on raha kantud. Isikustatud valideerimiskaardiga on pilet reisijale 5% soodsama hinnaga. GoBus üle-Eestiline 24h infotelefon 12012 või 640 4000.

slider prev slide slider next slide
  • 24/7 kaugtöökontor

    Kui oled Hiiumaal, aga töö ei lase puhata, siis tule Hiiumaa Arenduskeskuse kaugtöökontorisse!

    Broneeri kohe!