Loading Events

Kärdla linnalooduse vaatlusretk

Sun, 12. May - 08:00 - 09:30
kardla_retk

Tule ja avasta Kärdla linnaloodust!
Loodusretk sobib eriti hästi algajatele loodushuvilistele, kes soovivad teada, kuidas liike omavahel eristada, mida määramisel tähele panna ja kuidas oma vaatlustest teada anda.
Jalutuskäik algab Kärdla bussijaamast hommikul kell 8.00 ja kestab kuni 1,5 tundi. https://maps.app.goo.gl/VnCWuesFGxAs6mzi8
Retk toimub iga ilmaga. Vali looduses käimiseks sobivad riided ja jalanõud.
Osalemine tasuta. Pane oma osalussoov kirja https://forms.gle/AMXVt3TWpjFbFiNw6
Linnaloodusesse viib Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia projektijuht bioloog Kaarin Hein, kes teeb sel kevadel igas Eesti maakonnas ühe loodusvaatlusretke, kus huvilised saavad kohalikku tärkavat loodust vaadelda ja oma vaatlused kirja panna.
Kärdla linnalooduse retk toimub koostöös Palade loodushariduskeskusega.
Vaatlusretked on sissejuhatus Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestivalile, mille raames toimub 8.–9. juunil loodusvaatluste maraton, kus loodushuvilised ja -teadlased panevad eelnevalt registreeritud maratonialadel kirja nii palju eluslooduse liike, kui võimalik.
Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestival on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Festivali peakorraldaja on Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, partner on SA Tartu 2024.
Lisateave
Kaarin Hein
projektijuht
Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestival
kaarin.hein@ut.ee
+372 5693 2730

Date
Sun, 12. May - 08:00 - 09:30


Price
Free

Organizer

Venue

Kärdla