Loading Events

Infoseminar: Ettevõtte võimalused digitaliseerimisel

Thu, 8. February - 15:00 - 17:00
infoseminar

Kutsume ettevõtjaid kuulama digitaliseerimise võimalustest. Oodatud on kõik ettevõtjat, aga iseäranis kasulik on teema tööstus- ja tootmisettevõtetele.
Digitaliseerimine on protsesside arendamine läbi infotehnoloogia rakendamise. Korralikult läbimõeldud digitaliseerimisprojekt algab aga digiküpsuse hindamisest, mille tulemusena tekib ettevõttel arusaam, milline on ettevõtte protsesside digitaliseerituse tase ja mis on ettevõtte tegelikud vajadused. Digitaliseerimisteemaline infoseminar on hea võimalus teemast rohkem teada saada ja mõelda oma ettevõtte arenguvõimalustele.
𝗔𝗜𝗥𝗘 𝗷𝗮 𝗜𝗠𝗘𝗖𝗖 teenustest tuleb rääkima 𝗜𝗠𝗘𝗖𝗖 𝘁öö𝘀𝘁𝘂𝘀𝗲𝗸𝘀𝗽𝗲𝗿𝘁 𝗧õ𝗻𝘂 𝗟𝗲𝗹𝘂𝗺𝗲𝗲𝘀. Ettevõtte kogemusest tuleb rääkima 𝗘𝗿𝗸𝗶 𝗔𝗹𝗮 𝗲𝘁𝘁𝗲𝘃õ𝘁𝘁𝗲𝘀𝘁 𝗔𝗦 𝗗𝗮𝗹𝗲 𝗟𝗗.
𝗧𝗲𝗵𝗶𝘀𝗶𝗻𝘁𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘁𝗶- 𝗷𝗮 𝗿𝗼𝗯𝗼𝗼𝘁𝗶𝗸𝗮𝗸𝗲𝘀𝗸𝘂𝘀 𝗔𝗜𝗥𝗘 (𝗔𝗜 & 𝗥𝗼𝗯𝗼𝘁𝗶𝗰𝘀 𝗘𝘀𝘁𝗼𝗻𝗶𝗮) pakub tööstusettevõtetele koolitusi, nõustamist ja uudseid digitaliseerimise rätseplahendusi, mida eraturult valmislahendusena ei leia. Keskuse eesmärgiks on tõsta Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõimet välisturgudel. AIRE esmateenuseks on ettevõtte digiküpsuse hindamine, mis on teekaart järgmistesse AIRE teenustesse astumiseks. Tänaseks on AIRE oma teenustega pakkunud tuge rohkem kui 170 erinevale tööstusettevõttele. https://aire-edih.eu/
𝗜𝗻𝗻𝗼𝘃𝗮𝘁𝗶𝗶𝘃𝘀𝗲𝘁𝗲 𝗠𝗮𝘀𝗶𝗻𝗮𝗲𝗵𝗶𝘁𝘂𝘀𝗹𝗶𝗸𝗲 𝗧𝗼𝗼𝘁𝗺𝗶𝘀𝘀ü𝘀𝘁𝗲𝗲𝗺𝗶𝗱𝗲 𝗧𝗲𝗵𝗻𝗼𝗹𝗼𝗼𝗴𝗶𝗮 𝗔𝗿𝗲𝗻𝗱𝘂𝘀𝗸𝗲𝘀𝗸𝘂𝘀𝗲 𝗜𝗠𝗘𝗖𝗖 põhitegevuseks on uurimis- ja arendustööde juhtimine ja teostamine eeskätt digitaaltootmise, protsesside automatiseerimise ja monitooringu, mehhatroonika ja materjalide tehnoloogia valdkondades. IMECC juhib ja osaleb erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes projektides koondades enda alla nii siseriiklikke kui rahvusvahelisi partnereid ettevõtete, teadusasutuste ja erialaorganisatsioonide hulgast. Organisatsiooni põhiliseks teaduspartneriks Eestis on Tallinna Tehnikaülikool. https://www.imecc.ee/
𝐌𝐢𝐥𝐥𝐚𝐥? 8. veebruar 2024 kel 15.00 – 17.00
𝐊𝐮𝐬? Hiiumaa Arenduskeskuse II korruse seminariruumis
𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗼𝗺𝗮 𝗼𝘀𝗮𝗹𝘂𝘀𝗲𝘀𝘁 𝗺ä𝗿𝗸𝘂 𝘀𝗶𝗶𝗻:
https://forms.office.com/e/rvkqUqYzq3
𝗥𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗲𝗲𝗿𝗶𝗺𝗶𝘀𝗲 𝘁ä𝗵𝘁𝗮𝗲𝗴 𝟬𝟲.𝟬𝟮.𝟮𝟬𝟮𝟰
————————
𝐊𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐝𝐚𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭:
Mari-Liis Hirv, tel. 54 260 601, e-post mari-liis.hirv@hiiumaa.ee
Ü𝘳𝘪𝘵𝘶𝘴𝘵 𝘰𝘯 𝘬𝘢𝘢𝘴𝘳𝘢𝘩𝘢𝘴𝘵𝘢𝘯𝘶𝘥 𝘌𝘶𝘳𝘰𝘰𝘱𝘢 𝘓𝘪𝘪𝘵

Date
Thu, 8. February - 15:00 - 17:00

Organizer

Venue

Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1
Kärdla, Hiiu maakond 92411 Eesti
+ Google Map