Loading Events

Hiiumaa Kino: “Kujuteldavad sõbrad”

Fri, 17. May - 19:30
|Recurring Event (See all)

One event on Sun, 19. May, 2024 at 16:00

One event on Wed, 22. May, 2024 at 17:30

IF_820x360

See on piiritust fantaasiast kantud lugu tüdrukust nimega Bea (Cailey Fleming), kes avastab ühel heal päeval, et suudab näha kõigi inimeste kujuteldavaid sõpru.

Pärast kohtumist ülemisel korrusel elava veidravõitu naabrimehega (Ryan Reynolds) otsustab Bea kasutada oma “supervõimet” selleks, et viia unustatud Kujuteldavad Sõbrad (ehk KS-d) kokku nende suureks kasvanud lastega. Või kui see ei õnnestu, siis leida neile uued “oma inimesed”.

Südamlik, värvikas ja maagiline koguperekomöödia “Kujuteldavad sõbrad” on lavastajal-stsenaristil John Krasinskil valminud pikkamööda viimase seitsme aasta jooksul. Osades Ryan Reynolds (“Deadpool”, “Ettepanek”), John Krasinski (“Kontor”, “Kena vaikne kohake”), Cailey Fleming (“Star Wars: Osa VII – Jõud tärkab”) ja Fiona Shaw (“Harry Potter ja tarkade kivi”), häälega löövad kaasa Phoebe Waller-Bridge (“Indiana Jones ja saatuse seier”), Louis Gossett Jr. (“An Officer and a Gentleman”), Steve Carell (“Kontor”), Emily Blunt (“Kaskadöör”), Matt Damon (“Bourne’i identiteet”) ja Sam Rockwell (“Jänespüks Jojo”).

FILM JÕUAB KINNO EESTI KEELES

Eestikeelne versioon valmis stuudios Film Audio. Tegelastele andsid hääle Karol Kuntsel, Elo-Mirt Oja, Tiit Sukk, Mirtel Pohla, Marika Vaarik, Anti Kobin, Jaan Rekkor, Hugo Patrik Pruuden ja paljud teised. Tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas.

Aeg
Fri, 17. May - 19:30

|Recurring Event (See all)

One event on Sun, 19. May, 2024 at 16:00

One event on Wed, 22. May, 2024 at 17:30


Hind
6€ – 7€

 

Organizer

Venue

Kärdla Kultuurikeskus