Ladataan Tapahtumat

Vestlusõhtu alpinist Krisli Meleskiga

su, 5. helmikuun, 2023 - 15:00 - 17:00
krisli_melesk

𝐏𝐮̈𝐡𝐚𝐩𝐚̈𝐞𝐯𝐚𝐥, 𝟓. 𝐯𝐞𝐞𝐛𝐫𝐮𝐚𝐫𝐢𝐥 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟓.𝟎𝟎 𝐨𝐧 𝐤𝐨̃𝐢𝐤 𝐡𝐮𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐨𝐨𝐝𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐓𝐮𝐮𝐥𝐞𝐭𝐨𝐫𝐧𝐢 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐥𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐊𝐫𝐢𝐬𝐥𝐢 𝐌𝐞𝐥𝐞𝐬𝐤𝐢𝐠𝐚 𝐣𝐚 𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐫𝐨𝐧𝐢𝐦𝐚.
Kui saad tule juba varem kohale ja proovi ka ronimist, et aru saada, mis see ronimine tegelikult on.
Ronimisseinale sissepääs 5 eur ajavahemikul kell 12-15.30, kus Matkaspordi esindajad annavad nippe ja nõuandeid ronimisega alustamiseks või edasi arenemiseks ning ronimissusside valimiseks. Saad proovida erinevaid La Sportiva ronimissusse, et leida just enda lemmik mudel (Theory, Mantra, Solution Comp, Pyton ja Skwama). Tule kindlasti ja proovi!
Rohkem infot ürituse kohta leiad siit- https://fb.me/e/7p91V2HXz
𝐊𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐊𝐫𝐢𝐬𝐥𝐢 𝐌𝐞𝐥𝐞𝐬𝐤?
Krisli Melesk on ainus Eesti naine, kes käinud maailma katusel – Everestil! Toimus see 2021.a kevadel.
Aasta hiljem, 2022.a. suvel, alistas ta K2-e. Krisli on üks kahest eestlasest, kes vallutanud 2 tippude tippu, nii Everesti kui K2-e. Terves maailmas on sama vägitükiga hakkama saanud kokku vaid veidi enam kui 200 inimest. Sest tuleb tunnistada – K2 on sedavõrd ohtlik, et Wikipedia andmetel oli Krisli tipu vallutamise ajaks K2-e suutnud alistada vaid 377 inimest. Ja oi kui paljud on seda üritades hukkunud. Krisli jagab oma tippude muljeid sõnas ja pildis. Tule kuulama ja küsima ning saa osa sellest harukordsest võimalusest!!!
Tule koge ja kogu seikluslikke elamusi Tuuletornis!

Aika
su, 5. helmikuun, 2023 - 15:00 - 17:00

Järjestäjä

Tapahtumapaikka

Elamuskeskus Tuuletorn
Mäe 4
Käina,
+ Google Map
Puhelin:
53505028
Näytä Tapahtumapaikka WWW-sivusto