Ladataan Tapahtumat

Surfi ja looduslaager lastele Hiiumaal 2023

ma, 17. heinäkuun, 2023 - to, 20. heinäkuun, 2023
IMG_0750

Vanusele 9-13 eluaastat.

Surfi lastelaagrid 2023 aastal toimuvad looduskaunis Ranna Surfikülas, mis asub Hiiumaal, Suurerannas. Laagrites pöörame tähelepanu aktiivsele eluviisile, loovatele tegevustele, surfile ja looduses olemisele. Neljal laagripäeval omandavad lapsed surfamiseks vajalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi.

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Surfi- ja looduslaagrisse ootame kõiki surfi ja loodus huvilisi lapsi. Laagris õpime läbi mängulise keskkonna surfmise erinevaid alasid. Matkame looduses ja õpime loodust (merd, metsa) paremini tundma. 2023. aasta programmi lisandub palju uusi ja arendavaid mänge ja ülesandeid. Lisaks öömatk ja orienteerumine. Uued töötoad: toidu valmistamine, muusika ja jooga.

Lastelaager on hea võimalus omandada eluliselt vajalikke teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, põnevates meisterdamise töötubades ning tegeleda surfamisega ja ujumisega. Põnevatel laagripäevadel õpivad lapsed viite peamist surfiala: lainesurf, tiivasurf, aerusurf, skimboard ning tutvume lohesurfiga (õppelohede lennutamine). Lapsed on jagatud laagris tiimideks, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Toimuvad erinevate ülesannete lahendamised ja tiimide vahelised võistlused. Õhtul teeme sauna ja räägime lõkke ääres surfi lugusid. Ühel laagripäeval teeme ekskursiooni Hiiumaal. Külastame saare vaatamisväärsusi ja põnevaid paiku. Loovust arendavad tegevused: meisterdamine, joonistamine ja värvimine, fantaasiatööd, isetegevus, laulmine ja näitlemine, tants ja palju muud.

Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad tiimid, keda autasustatakse auhindadega.

NB! Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav. Oluline, et laps ei kardaks vett. Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

Aika
ma, 17. heinäkuun, 2023 - to, 20. heinäkuun, 2023


Hinta
235€

Järjestäjä
Risto Kõrgemägi

Tapahtumapaikka

Suureranna küla
Eesti + Google Map