Ladataan Tapahtumat

Andres Adamsoni raamatu „Sootuks teised saared“ esitlus

pe, 17. marraskuun, 2023 - 19:00 - 20:00
adamson

17. novembri õhtu on täis põnevust ja müstikat. Raamatu ”Sootuks teised saared” esitlus algab kell 19. Esitlusele järgneb Suuremõisa lossi Öötuur ja kostüümipidu Disko Müstika.

Andres Adamson (1964) on Hiiumaal sündinud ja siin oma lapsepõlve veetnud ajaloolane ja kirjanik. Tema juured on isaliini pidi Emmaste kihelkonnas ja Orjakus, emaliinis Kassaris.
Adamson on enam kui paarikümne ajalooraamatu ja õpiku autor, kaasautor või koostaja, veel mõnel puhul variautor või tõlkija. Tema teoste seas on siiski ka kolm romaani, millest kahe viimase, mullu ja tänavu ilmunu sündmused leiavad suuresti aset Hiiumaal.
Viimane neist, ajalooline krimilugu ”Sootuks teised saared”, mis algab aastal 1760 mõrvaga Suursadamas ja jätkub surmajuhtumiga Suuremõisas, kuhu on lossi peahoone valmimise puhul pidustusteks kokku sõitnud suurnikke Peterburist ja mujalt eesotsas inkognito saabunud keisrinna endaga, ongi seekordse vestluse lähtepunktiks.
17. novembri õhtu on täis põnevust ja müstikat. Raamatu ”Sootuks teised saared” esitlus algab kell 19. Esitlusele järgneb lossi Öötuur ja kostüümipidu Disko Müstika

Aika
pe, 17. marraskuun, 2023 - 19:00 - 20:00


Hinta
Vapaa

Järjestäjä