Lade Veranstaltungen

Noorte surfi- ja looduslaager Hiiumaal

Mo, 10. Juli, 2023 - 12:00 - Do, 13. Juli, 2023 - 13:00
IMG_1340

Vanusele 13-17 eluaastat.

Surfi- ja looduse noortelaagrid 2023 aastal toimuvad looduskaunis Ranna Surfikülas, mis asub Hiiumaal, Suurerannas. Laagrites pöörame tähelepanu aktiivsele eluviisile, loovatele tegevustele, surfile ja looduses olemisele. Neljal laagripäeval omandavad noored surfamiseks vajalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi.

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Surfi- ja looduslaagrisse ootame kõiki surfi ja loodus huvilisi noori. Laagris õpime surfmise erinevaid alasid. Matkame looduses ja õpime loodust (merd, metsa) paremini tundma. 2023 aasta programmi lisandub palju uusi ja arendavaid mänge ja ülesandeid. Lisaks öömatk ja orienteerumine. Uued töötoad; toidu valmistamine, muusika ja jooga.

Noortelaager on hea võimalus omandada eluliselt vajalikke teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, põnevates meisterdamise töötubades ning tegeleda surfamisega ja ujumisega. Põnevatel laagripäevadel õpivad noored viite peamist surfiala; lainesurf, tiivasurf, aerusurf, skimboard ning tutvume lohesurfiga (õppelohede lennutamine). Noored on jagatud laagris tiimideks, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Toimuvad erinevate ülesannete lahendamised ja tiimide vahelised võistlused. Õhtul teeme sauna ja räägime lõkke ääres surfi lugusid. Ühel laagripäeval teeme ekskursiooni Hiiumaal. Külastame saare vaatamisväärsusi ja põnevaid paiku. Laagri kavas loovust arendavad tegevused; meisterdamine, joonistamine, värvimine, fantaasiatööd, isetegevus, laulmine, näitlemine, tants ja palju muud.

Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad tiimid, keda autasustatakse auhindadega.

NB! Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav. Oluline, et noor ei kardaks vett. Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

Zeit
Mo, 10. Juli, 2023 - 12:00 - Do, 13. Juli, 2023 - 13:00


Preis
235€

 

Organisator
Risto Kõrgemägi

Veranstaltungsort

Suureranna küla
Eesti Google Karte anzeigen