Pannkoogikohvik Krõll

📍 Asukoht: Luige 12, Käina
🕛 Avatud: L 12-18
🌐 Facebooki üritus

Ellen Niidu lasteraamatust inspireerituna pakume nii erinevate täidistega soolaseid kui magusaid suuri pannkooke, pehmet jäätist, värsket kohvi, kooke ja pirukaid. Meilt leiab ka laktoosi- ja gluteenivabasid ning veganitele sobivaid ampse. Pere pisimatele on suur lasteala.

Maa tuleb täita lastega… ja mis meeldiks neile rohkem, kui mõnus suutäis pannkooki jäätisega ja lõbusalt ajaveetmine pere ning sõpradega! Seoses laste- ja kirjandusteemaga saime inspiratsiooni E. Niidu raamatust „Krõlli Pannkoogitegu“.

Käina südames avatavas kodukohvikus on pere pisematele liikmetele ronimiseks, liulaskmiseks ja kiikumiseks tore mänguväljak. Lisaks tuleb suur lasteala, kus saab mängida, joonistada ja kuulata Ellen Niidu sulest loodud lugusid!

Kõhutäiteks pakume erinevate täidistega soolaseid ja magusaid ülepannikooke, maitsvat pehmet  jäätist, valikus on ka värske kohv, koogid ja pirukad. Viimaste hulgas on nii vanu häid klassikuid, kui ka laktoosi- ja gluteenivabasid ampse ning kindlasti leiab meie letilt midagi ka vegan.