Loading Events

Kalipsod märjaks surfilaager Ranna Surfikülas

Fri, 31. May - 13:00 - Sun, 2. June - 17:00
Surfarite laager

Kalipsod märjaks surfilaager Hiiumaal 2024.

Toimub:

31.05-02.06.2024

ÜRITUS ON TASUTA

Kellele mõeldud laager?

Kõigile, kes vähegi soovivad kalipsot märjaks teha. Sulle meeldib surfielu, TULE LAAGRISSE! Kui sa veel ei surfa, aga tunned huvi surfamise vastu, siis õpetame sind surfama.

Kuidas tundub plaan alustada surfihooaega Hiiumaal? Suurepärane võimalus surfikamad tolmust puhtaks pühkida ja kalipsod märjaks teha. Uute ja vanade sõpradega mõnusalt koos aega veeta ja surfataaaa palju.

Laager toimub Hiiumaal, Suurerannas, Ranna Surfikülas. Kes pole meie juures veel käinud, siis nüüd on selleks hea võimalus. Tuulesuunad on meile sobivad SE-SW. Suureranna on liivase põhjaga ja madala veega. Sobib hästi lohesurfiks, tiivasurfiks, purjelaua ja aerusurfi sõiduks. Kui soov lainetes hullata, siis kaugemal merel on laineid küllaga õige tuulesuunaga. Kui tuuled soosivad teisi Hiiumaa spote, siis kõik parimad surfirannad on 20 min sõidu ulatuse kaugusel.

Mida teeme laagris?

Teeme seda, mida meile kõige rohkem meeldib teha surfame, hullame ning veedame koos lõbusalt aega. Vaatame üle oma surfivarustuse, jagame häid mõtteid uueks algavaks hooajaks. Peale surfi, käime saunas ja õhtul istume lõkkeääres taevatähti vaadates ja lugusid rääkides.

Mida veel pakume?

Ranna Surfikülas olemas kõik eluks vajalik. Pesemise võimalused, wc-d ja saun mere ääres. Kui tuult ja laineid ei piisa, siis kohapeal rentimiseks aerusurfi lauad ja MEGA SUP-i laud. Rannaniidul saab discgolfi ja teisi murumänge mängida. LIVE muusika ja surfidisco tuleb.

Soovid lohesurfi/tiivasurfi koolitust või rentida varustust?

Lisatasu eest on võimalik võtta personaalset või grupikoolitust lohesurfis või tiivasurfis. Eelnevalt palume soovist teada anda e-mail: info@surfmaster.ee või helista 56686766 Risto

Varustuse rent: https://surfmaster.ee/koolitused-rent/

Koolituse info lohesurf https://surfmaster.ee/lohesurf-koolitus/

Koolituse info tiivasurf https://surfmaster.ee/wingsurf-koolitus-suvel/

Lisatasu eest saab kohapeal:

Ööbimine 1-2 ööd (vastavalt valikule)

Avatud surfikohvik ja baar. Toitlustamine (vastavalt menüüle). Arveldamine kohapeal sularahas või kaardiga.

Rohkem infot leiad https://surfmaster.ee/surfarite-laager-hiiumaal/

Aeg
Fri, 31. May - 13:00 - Sun, 2. June - 17:00


Hind
Free

 

Korraldaja
Surf Master OÜ

Venue

Suureranna küla
Eesti + Google Map