Loading Sündmused

Tuleviku leiutajate klubi

K, 1. november, 2023 - 15:15 - 16:45
leiutajateklubi

1. novembril kohtume laste ja noortega järjekordses tuleviku leiutajate klubi töötoas! Seekord sõidame Emmaste noorte juurde, aga oodatud on ka noored mujalt!
Kohtume hubases Emmaste noortekeskuses kl 15.15 (või sutsu peale)-16.45 ja saame tuttavaks RAHATARKUSE KOOLITAJA JA INVESTORi tööga!
Töötuba juhendab Marin Vallikivi.
Marin on pärit Hiiumaalt ja peale Tallinn-Austraalia-Rootsi tiiru juba 10 aastat siin ka tagasi. Ta on investeerinud 7 aastat ja jaganud rahatarkust lahkelt ka teistele nii oma blogis kui Instagramis Mikroinvestori nime all. Marinile meeldib rahatarkuste teemadel ka koolitada ja olla toeks mentorina.
Sest me kõik puutume rahaga kokku ja rahaasjade eest hoolitsemine võiks olla käpas ja loomulik nagu hambapesu! Marin ütleb, et investeerima võiks vabalt hakata juba siis, kui käes vaid 1 euro. Homme töötoas uurimegi, kuidas rahapuu kasvama panna ja millised on need rahatarkused, mille kõik võiksid juba maast madalast selgeks saada.
Levita sõna ja kohtume homme pärastlõunal Emmastes! Osalemine on tasuta. (Ka lapsevanemad võivad vabalt koos oma lastega kuulama tulla).

Aeg
K, 1. november, 2023 - 15:15 - 16:45


Hind
Tasuta

 

Korraldaja

Asukoht

Emmaste Vaba Aja Keskus
Eesti + Google Map