Loading Sündmused

Retriit “Sisemise leegi hoidmine”

N, 30. november - P, 3. detsember
retriit

Tule kohtu oma sisemise leegiga!
Tihti juhtub nii, et meie sisemine leek ehk meie tahe ei saa avalduda, sest meil seisab ees mingi takistus või oleme hoopis toppama jäänud oma vanadesse lugudesse. Selleks, et saaksime taastada ühenduse iseenda sisemise jõu ja ressursiga, on meil vaja oma teel olevaid takistusi tunnistada ning ennast toetaval viisil neist läbi minna. Seda ruumi me retriidil Sinu jaoks loomegi. Läheme üheskoos teekonnale läbi erinevate tegevuste ning loomiste, et jõuda iseenda tõelisele olemisele ja sisemisele jõule taas sammu või mitme võrra lähemale.
RETRIIDIL KOGED SA:
 • Radikaalse andestamise teekonda
 • Erinevaid praktilisi harjutusi, mis toetavad iseenda avamist ning takistuste märkamist
 • Meditatiivset rännakut
 • Toetavat saunarituaali
 • Helimaagia teekonda
 • Vabastavat ja väestavat tantsurännakut
 • Hommikujoogat
 • Matka Hiiumaa loodusesse
PAKUME:
 • Toetavat, kosutavat ning turvalist ruumi
 • Majutust suurepärases Hõbekala Külalistemajas (3 ööd)
 • 8 toidukorda + vaheampsud
 • Võimalust jagada oma kogemusi, koos luua ja tuua oma hääl ruumi
 • Piisavat aega ärkamiseks, lõunapausideks ning puhkamiseks
 • Praktilisi laagrimaterjale
KINGITUS IGALE OSALEJALE!!!
RETRIIDI TOIMUMISE AEG JA KOHT:
Kohtume Hiiumaal Kõpu poolsaarel Hõbekala Külalistemajas.
AEG: 30.11-3.12.23 (algus 30.11 kell 16.00, lõpetame 3.12 kell 13.00)
 Retriidi hind kuni 15.10 on 355€/inimene.
Alates 16.10 395€/inimene.
 Sinu koha retriidil kinnitab tagastamisele mittekuuluv ettemaks 100€, ülejäänud summa saab tasuda kohapeal sularahas. Arvega tasumise soovist anna palun eraldi teada.
OSALEMISEKS KIRJUTA:
Hanna-Liisa Heinsaar Teraapia FB sõnumitesse või e-mailile hheinsaar@gmail.com. Teadlik Lugu FB sõnumitesse või e-mailile info@egeriitsalu.eu Täpsem info laagrikava ja muude üksikasjadega saadetakse osalejatele e-mailile. Tule ja saa osa kosutavast ja väestavast retriidi kogemusest unikaalses Hiiumaa looduses!
LAAGRIT VIIVAD LÄBI:
Hanna-Liisa Heinsaar – transpersonaalne psühho-ja hüpnoterapeut:
Ma ikka armastan öelda, et olen ennekõike inimene, kes on elu kogemise teekonnal. Nii nagu ka kõik teised inimesed siin maailmas. See, milline see elu teekond minu jaoks on ja milliseid valikuid ma iseenda jaoks teen, on tugevalt minu enda määrata ja otsustada. Tunnen väga kirglikku soovi jagada oma kogemusi ja teadmisi just läbi isiklike läbielamiste, sest tunnen, et nii saan inimesi aidata rohkem ja personaalsemalt. Terapeudiks saamise teekond algas mul Teadlik Mina Erakoolis hüpno- ja psühhoterapeudi väljaõppega. Lisaks sellele olen läbinud hulgaliselt lühemaid ja pikemaid koolitusi, kursusi ning seminare (kehapsühhoteraapia, süsteemne vaade perekonnasüsteemide toimimisele ehk konstellatsioon, hüpnoosid, meditatsioonid jne). Jätkuval õppimise ja arenguteel on minu kannustajaks uudishimu elu vastu ning just sellega loodangi „nakatada“ ka teisi inimesi enda ümber.
Ege Riitsalu – Radikaalse andestamise meetodi tutvustaja ja juhendaja, õieterapeut ja transpersonaalne psühhoterapeut-nõustaja:
Olen maailma ja iseennast pidevalt taasavastav naine, abikaasa ja ema. Kasvamine terapeudiks on olnud rikkalik ning jätkuv elukestev õpe. Minu üheks suureks elumuutvaks teekonnaks on olnud Radikaalse Andestamise ehk RA meetodi kogemine ja väljaõpe selle meetodi juhendajaks. Minu südamesoov on kõike kogetut ja õpitut Sinuga jagada ning tuua Sind raskete emotsioonide, piiravate uskumuste ja andestamatuse tunde kütkeist taas rahusse, armastusse ja aktsepteerimisse.

Aeg
N, 30. november - P, 3. detsember


Hind
355€ – 395€

 

Korraldaja

Asukoht

Hõbekala külalistemaja
Eesti + Google Map