Loading Sündmused

Noorte surfi- ja looduslaager Hiiumaal

E, 24. juuli, 2023 - N, 27. juuli, 2023
IMG_1132

Vanusele 13–17 eluaastat.

Surfi- ja looduse noortelaagrid 2023. aastal toimuvad looduskaunis Ranna Surfikülas, mis asub Hiiumaal, Suurerannas. Laagrites pöörame tähelepanu aktiivsele eluviisile, loovatele tegevustele, surfile ja looduses olemisele. Neljal laagripäeval omandavad noored surfamiseks vajalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi.

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Surfi- ja looduslaagrisse ootame kõiki surfi ja looduse huvilisi noori. Laagris õpime surfamise erinevaid alasid. Matkame looduses ja õpime loodust (merd ja metsa) paremini tundma. 2023. aasta programmi lisandub palju uusi ja arendavaid mänge ja ülesandeid. Lisaks öömatk ja orienteerumine. Uued töötoad: toidu valmistamine, muusika ja jooga.

Noortelaager on hea võimalus omandada eluliselt vajalikke teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, põnevates meisterdamise töötubades ning tegeleda surfamisega ja ujumisega. Põnevatel laagripäevadel õpivad noored viite peamist surfiala: lainesurf, tiivasurf, aerusurf, skimboard ning tutvume lohesurfiga (õppelohede lennutamine). Noored on jagatud laagris tiimideks, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Toimuvad erinevate ülesannete lahendamised ja tiimide vahelised võistlused. Õhtul teeme sauna ja räägime lõkke ääres surfilugusid. Ühel laagripäeval teeme ekskursiooni Hiiumaal. Külastame saare vaatamisväärsusi ja põnevaid paiku. Laagri kavas on loovust arendavad tegevused: meisterdamine, joonistamine, värvimine, fantaasiatööd, isetegevus, laulmine, näitlemine, tants ja palju muud.

Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad tiimid, keda autasustatakse auhindadega.

NB! Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav. Oluline, et noor ei kardaks vett. Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

Aeg
E, 24. juuli, 2023 - N, 27. juuli, 2023


Hind
235€

 

Korraldaja
Risto Kõrgemägi

Asukoht

Suureranna küla
Eesti + Google Map