Loading Sündmused

Meediakoolitus: tähtis pole küsimus vaid vastus

T, 14. november - 09:00 - 17:00
meedia

Praktiline meediakoolitus annab ülevaate Eesti meediamaastikust, kirjeldab meedia lähtekohti ja annab koheselt rakendatavaid soovitusi meediaga suhtlemiseks.
Eduka meediasuhtluse aluseks on reeglite tundmine ning ettevalmistus. Koolituse käigus saavad osalised teadmisi meedia toimimise ja meediasuhtluse põhimõtetest. Koolitusel räägime intervjuude andmisest kirjutavale meediale, raadiole ja televisioonile ning harjutame pressiteadete ja kommentaaride/arvamuslugude kirjutamist. Vaatame, kuidas koostada sõnumeid, kuidas valmistuda intervjuudeks/esinemisteks ja seda kuni detailideni välja.
Meediatreening koosneb nii teooriast kui praktikast ja personaalsest tagasisidest.
𝗧𝗘𝗘𝗠𝗔𝗗
  • Ülevaade eesti meediamaastikust
  • Meedia tööstiil, põhimõtted, kontaktid
  • Valmistumine intervjuuks – kirjutav press, raadio, tele
  • Pressiteadete vajadus ja nende koostamine
  • Pressiüritused, integreeritud kommunikatsioon
  • Kriisikommunikatsioon
Osalema on oodatud kõik, kes puutuvad kokku vajadusega oma tegevustest laiemale avalikkusele teada anda. Aga ka need, kes lihtsalt soovivad oma silmaringi avardada.
𝗠𝗶𝗹𝗹𝗮𝗹? 14.11.2023 kell 9.00 – 17.00
𝗞𝘂𝘀? Hiiumaa Arenduskeskuse II korruse seminariruumis, Vabrikuväljak 1, Kärdla, sissepääs A korpuse uksest.
𝗢𝘀𝗮𝗹𝗲𝗷𝗮𝘁𝗲 𝗮𝗿𝘃 𝟭𝟱. 𝗥𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗲𝗲𝗿𝗶𝗺𝗶𝘀𝗲 𝘁ä𝗵𝘁𝗮𝗲𝗴 𝟬𝟲.𝟭𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟯.
Pane end kirja siin: https://forms.office.com/e/VN9918uLbQ
𝗢𝘀𝗮𝗹𝘂𝘀𝘁𝗮𝘀𝘂 𝟭𝟴𝟱€ (lisandub käibemaks)
Tasumine arve alusel ettenähtud tähtajaks.
𝐊𝐎𝐎𝐋𝐈𝐓𝐀𝐉𝐀
Kristel Üksvärav
Kristel omab üle 20-aastast meediasuhtluskogemust. Pärast ülikooli lõpetamist asus ta tööle Eesti Televisiooni välisuudiste toimetajana, seejärel töötas Tallinna linnavalituse meediaosakonnas Raepress vastutades seal ühtlasi ka linna raadio- ja teleuudiste eest. Suhtekorraldusfirmas Hill&Knowlton oli tema valdkonnaks meediasuhtlus, sh meediatreeningud ja kriisikommunikatsioon. Kristeli pagasisse jääb töötamine Hansapanga Grupi sisekommunikatsiooni juhina ja Nordea panga turunduse- ja kommunikatsiooniosakonna juhina. Lisaks on ta tegutsenud viis aastat Viljandi pärimusmuusikafestivali meediajuhina, Eesti Sportlaste Ühenduse meediajuhina ja teinud PR-tööd erinevatele tippartistidele, sh Andrea Bocelli kontsert Tallinnas. Kristel on olnud saadete Laululahing ja Klassikatähed infojuht. Samuti üleriikliku muusika-aasta 2015 ja EV100 muusikaprogrammi koordinaator – mõlemad hõlmasid endas olulisel määral ka meediasuhtlust. 13 aastat on Kristel tegelenud Eesti tippkammerkoori Collegium Musicale turunduse- ja meediasuhtlusega.
Lisainfo:
Kristel Üksvärav, tel. 5156329, e-post: kristel.uksvarav@hiiumaa.ee

Aeg
T, 14. november - 09:00 - 17:00


Hind
185€

 

Korraldaja

Asukoht

Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1
Kärdla, Hiiu maakond 92411 Eesti
+ Google Map