Loading Sündmused

Jaanipäevamatk Hiiumaal!

L, 24. juuni - 17:00 - 19:00
3

Vaikust ja rahu viljelevas Kärdlas jalutades on suisa raske uskuda, et see idüll on alguse saanud tossava tehase kolooniast, mille rajamiseks kasumiahned parunid rannarootslased välja kihutasid ja oma töölistelt mitu nahka koorisid. Ent kaardil on ka teine külg – Kärdla Kalevivabrikut võib lugeda Eesti vanimaks suurtööstuseks, mis kuulutab tööstusrevolutsiooni algust meie kodumaal ning suunab siinse elu feodaalajast moodsasse maailmasse. Matkafy Linnatuuril tutvumegi selle kunagise suurtööstuse pärandiga ning Kärdla linna kujunemisega. Aga mitte ainult – teeme ka rännaku läbi Hiiu saare ajaloo ning räägime mõnusa Hiiumaa huumoriga saareelust.

Vajalik on eelnev pileti soetamine www.linnatuurid.ee kodulehel.

MIS ON LINNATUURID?
Matkafy Linnatuuridel tutvustame omanoäolisi piirkondi ja nurgataguseid, kuhu üksi tavaliselt ei satu ning kuulame põnevaid lugusid LIVE giidi esituses! Matkafy Linnatuurid on põnevad, harivad ja tervislikud ning toimuvad armastatud Laternamatkad.ee giididega. Matka keskel teeme püstijala pikniku, kus pakume kosutavat jooki!

LINNATUURIST
Linnatuuri algus- ja lõpp-punkt: Lubjaahju 3, Rannapaargu kohviku ees.
Linnatuuri kestus ja pikkus: ~ 2 tundi / 6 km
Korraldaja: Matkafy
Giid: Mihkel Reile
Pilet: 22€ inimene

Kohtumiseni Hiiumaa Jaanipäevamatkal!

HIIUMAA PRIVAATMATK
Matkafy pakub kõiki oma matkateemasid ka privaatmatkadena!
Tegu on suurepärase ettevõtte tiimiürituse, eraisiku sünnipäeva tähistamise või lihtsalt sõpruskonna ajaveetmise vormiga. Privaatmatk on Sinu poolt valitud kuupäeval, kellaajal ja marsruudil toimuv matk, mis viiakse läbi vaid Sinu seltskonnale. Tutvu kõikide Matkafy matkateemadega ning broneeri endale sobiv aeg www.linnatuurid.ee/privaatmatkad

Aeg
L, 24. juuni - 17:00 - 19:00


Hind
22€

 

Korraldaja
Matkafy Laternamatkad ja Linnatuurid

Asukoht

Lubjaahju 3, Rannapaargu kohviku ees.
Lubjaahju 3
Kärdla,
+ Google Map