Loading Sündmused

Inspiratsioonipäevade raames: Kundalini jooga

L, 8. juuli, 2023 - 10:00 - 11:30
Kundalini

Kundalini jooga töötab kogu meie nähtava ja nähtamatu kehaga terviklikult, mõjutades sealhulgas meridiaane, energiakeskuseid, näärmeid, närvisüsteemi, vereringet, jm. Kundalini jooga on dünaamiline, jõuline ja vaheldusrikas joogastiil, mis kasvatab nii vaimset kui füüsilist vastupidavust.

Kundalini jooga avatud tund Kärdla Nukuteatri avatud uste ja südamete sündmuse raames võimaldab praktilise isikliku kogemuse mantrate loitsimise, füüsiliste harjutuste, hingamistehnikate ja meditatsiooniga ning samas avab paralleelselt ka selle iidse ja väeka joogastiiliga seonduvaid teoreetilisi teadmisi. Lõpuringis joome tassikese ajurveeda vürtsiteed ja avaneb võimalus küsimuste küsimiseks, kogemuste jagamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks enne igapäevaellu naasmist.

Joogatunniks riietu mugavalt, võta kaasa veepudel ja pleed, et end lõpulõdvestuse ajaks katta. Joogamatid on kohapeal olemas, ent soovi korral võid tulla ka enda matiga.

Juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud Kundalini Research Institute (KRI) kundalini jooga õpetaja Satya Tejpreet Kaur (Stiina Kütt).
Võimalike küsimuste korral saad kontakti Facebookis (Terviklikkuse tee), telefoni või WhatsAppi kaudu (5 2 0 4 6 2 0).

Asukoht: Kärdla Nukuteater (Uus tn 1) II korrus
Osaluspanus 10€

Aeg
L, 8. juuli, 2023 - 10:00 - 11:30


Hind
7€

 

Korraldaja
Kärdla Nukuteater / Terviklikkuse tee / Rändnukuteater Nõu Puu

Asukoht

Kärdla nukuteater
Uus 1
Kärdla, 92111 Eesti
+ Google Map
Telefon:
56844774