Loading Sündmused

Hõbekala 1. filmiõhtu

L, 20. mai, 2023 - 18:00 - 23:00
Hõbekala 1. kinoõhtu

Hõbekala esimene filmiõhtu pakub rohkelt huumorit ja garanteerib kõigile hea tuju – kell 19 “Kaka, kevad ja teised” – värskete Kalana elanike Kristeli ja Meelise osalusel loodud uus Eesti animafilm pakub emotsioone, põnevust, mõtlemisainet ja tibake ka närvikõdi nii väikestele kui suurtele vaatajatele ning võimaluse põigata helgelt sürreaalsesse ja põnevasse maailma. Linaloo kangelaste seiklused on vürtsitatud Kivirähkile iseloomuliku sooja ja julge huumoriga kududes vaimukalt kokku lastele omase piiritu fantaasia ja moodsa maailma eluolu.
https://www.youtube.com/watch?v=u4KQ08SKJEA

Kell 21 jätkame terava huumoriga vürtsitatud Olav Ruitlase samanimelisel romaanil põhineva filmiga “Vee peal”. See on pilk varateismelise poisi ellu, taustaks kaheksakümnendate alguse Võru kurbnaljakas õhkkond, kus “lapsepõlve lõpu” katsumuste eest pole põgeneda mujale kui Tamula järvele kala püüdma. See on koomilise ja seiklusliku pealispinna alla peidetud natuke julmavõitugi lugu, kus tulevad eredalt esile inimeste põhivajadused mõistmise, hoolivuse, inimlikkuse ja armastuse järele.
https://www.youtube.com/watch?v=9VMHBAzAoBY

Kell 18 avame puhveti – lastele vahvlid ja popcorn, suurematele vein ja suupisted. Filme näitame saalis, saatjad/lapsevanemad saavad seni aega veeta õueterrassil või jaheda ilma korral kaminaruumis. Ootame teid õhtut nautima!

P.S See on alles algus – filmiõhtuid tuleb veel;) Jälgi meie ürituse lehte ja kohtumiseni Hõbekalas!

Aeg
L, 20. mai, 2023 - 18:00 - 23:00


Hind
6€

 

Korraldaja
Hõbekala külalistemaja

Asukoht

Hõbekala külalistemaja
Eesti + Google Map