Loading Sündmused

Hiiumaa Kino: “Lihtne tööamps”

R, 27. oktoober, 2023 - 19:30 - 21:20
|Korduvad Sündmus (See all)

One event on P, 29. oktoober, 2023 at 18:00

One event on K, 1. november, 2023 at 20:00

Freelance_poster_EE_v2

Mason Pettits (John Cena) on endine sõjaväelane, keda piinab karjääri lõpetanud operatsioon Lõuna-Ameerikas, väikeses ja eksootilises Paldonia riigis, mis kustutas nii mõnegi ta sõbra elu. Nüüd on saanud temast korralik pereinimene, kes töötab väikeses advokaadibüroos ning elab rutiinset ja adrenaliinivaba elu.

Ühel päeval pakub Sebastian (Christian Slater), sõber sõjaväe päevilt, talle väikest ja lihtsat tööampsu ajakirjaniku Claire Wellingtoni (Alison Brie) kaitsjana, kes läheb Paldoniasse intervjueerima riigi diktaatorit Juan Arturo Venegast (Juan Arturo Venegas) – meest, keda Mason vihkab kogu südamest. Kuigi mõte on talle vastumeelne, tundub lihtsast tööotsast tulev raha liiga magus, et ära öelda.

Kui keset intervjuud toimub riigipööre ja üritatakse tappa Venegast, siis peab Mason kaitsma nii ajakirjanikku kui ka vihatud diktaatorit. Lihtsast tööampsust saab pöörane seiklus, milleks Mason kindlasti valmis ei olnud. Filmi on lavastanud legendaarse põneviku „Takeni“ režissöör Pierre Morel. Osades John Cena (The Peacemaker, Kiired ja vihased X, Barbie), Alison Brie (How to Be Single, The Lego Movie, Promising Young Woman), Joan Pablo Raba (Narcos, The Marksman), Christian Slater (Broken Arrow, Mr. Robot, True Romance), Alison Eve (Star Trek Into Darkness, Bombshell, Men in Black III) ja Martin Csokas (Lord of the Rings: The Fellowship of the Rings, Star Wars: Attack of the Clones).

Aeg
R, 27. oktoober, 2023 - 19:30 - 21:20

|Korduvad Sündmus (See all)

One event on P, 29. oktoober, 2023 at 18:00

One event on K, 1. november, 2023 at 20:00


Hind
5€ – 6€

 

Korraldaja

Hiiumaa Kino
E-post:
info@hiiumaakino.ee

Asukoht

Kärdla Kultuurikeskus