Loading Sündmused

Glögikohvikud Hiiumaal 2022

L, 10. detsember, 2022
glögikohvikud

10. detsembril katame Hiiumaa glögikohvikutega!  Hubastes kohvikutes üle Hiiumaa ootavad teid aurav tassitäis glögi, mõnusalt kaneelised saiakesed, vürtsikas kõrvitsasupp, kuum šokolaad ja palju muud maitsvat!

Detsember on jõulutunde, soojuse, rahu, heade soovide  ja soovide täitumiste aeg. See on imeilus aeg, et külastada Hiiumaad! On põnev, et 10. detsembril avavate glögikohvikute korraldajate seas on julgeid pealehakkajaid meie keskelt, kes tavapäraselt toitlustamisega ei tegele. Samas on ka selliseid salajasi hobikokkasid, kelle imemaitsvaid roogasid saavad tavaliselt nautida vaid kõige lähedasemad. Kuid osalemas on  ka toredaid kohvikuid ja restorane, kus kokatakse ilma piduriteta aastaringselt.

Glögikohvikute mõte on alguse saanud sellest, et ka talvel võiks Hiiumaal olla selline tore koos tegemise ja kokkutulemise päev nagu meie menukate suviste kodukohvikute ajal. See on suurepärane võimalus kutsuda kokku oma pere ja sõbrad, et üheskoos ühel laupäeval kohvik avada. See on parim võimalus otsida sahtlist välja kõik magusad ja vürtsised piparkoogiretseptid, panna glögi pliidile hõõguma ja jagada oma soojust kõigi teistega. See on tore võimalus hiidlasele veeta mõnus laupäev kodusaarel ja külalisele põhjus sõita meile külla. Glögikohvikute idee autor on Arno Kuusk.

Üks on kindel – pange meeled ja vaim valmis, sest me kindlasti üllatame teid!

Kohtumisteni glögikohvikutes!

 

Glögikohvikute kohta leiad rohkem infot siit: hiiumaa.ee/glogikohvikud

Aeg
L, 10. detsember, 2022

 

Korraldaja

Hiiumaa turismiklaster
Telefon:
5156329
E-post:
kristel.uksvarav@hiiumaa.ee